ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

هشت سال دفاع مقدس سرمایه ارزشمند ملت ایران در راه استقلال است(22)

استاندار آذربایجان شرقی گفت:‌ هشت سال دوران دفاع مقدس سرمایه ارزشمندی بود که ملت ایران در راه استقلال خود کسب کرد و نسل امروز باید قدر این سرمایه را بدانند.


توجه به انتقادها و اعتراض‌های مردم از وظایف مسئولان است(18)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در شرایط فعلی اکثریت مردم موافق نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: باید با توجه به انتقادها و رفع علت اعتراض ها به اهداف متعالی نظام دست یابیم.


ضرورت شناسایی ظرفیت‌های اقتصاد دانش‌بنیان در شهرستان‌ها(25)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی خواستار توجه به فعالیت های مبتنی بر فناوری و شرکت های دانش بنیان در شهرستان ها شد و گفت: باید بتوانیم پتانسیل های اقتصاد دانش بنیان را در شهرستان ها شناسایی و نسبت به برنامه ریزی دقیق در این راستا اقدام کنیم.


سومین جلسه کارگروه صنعت، معدن و تجارت پدافند غیرعامل استان برگزار شد(5)

سومین جلسه کارگروه صنعت، معدن و تجارت پدافند غیرعامل استان به منظور ارزیابی وضعیت معادن و اتخاذ تدابیر کاربردی در راستای شناسایی مخاطرات در محل مجتمع مس آذربایجان برگزار شد.


مسائل و مشکلات بانکی 13 واحد تولیدی و صنعتی بررسی شد(40)

مسائل و مشکلات بانکی 13 واحد تولیدی و صنعتی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد.


هیچ کلاس درسی در استان بدون معلم نیست/ معلمان سطح علمی خود را ارتقا دهند(28)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امروز 680 هزار دانش‌آموز در سراسر استان سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند، گفت: با وجود اینکه تا پایان امسال نیز 2 هزار و 400 نفر از مجموعه آموزش و پرورش بازنشست شده یا بازنشست خواهند شد، هیچ کلاس درسی در استان بدون معلم نبوده و حتی یک نفر لازم‌التعلیم بازمانده از


مدارس، مهارت حل مسأله را به دانش‌آموزان بیاموزند(43)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر آموزش مهارت حل مسئله به‌عنوان یکی از فرایندهای عالی تفکر گفت: امروز ما نیازمند دانش‌آموزانی هستیم که بتوانند در آینده مسائل جامعه را تشخص داده و برای رفع آن‌ها راه‌کارهای جدید ارائه کنند.


شفاف‌سازی مالی عامل پیشگیری از فساد اداری است/ فرایندهای زاید اداری حذف شود(34)

استاندار آذربایجان شرقی شفاف‌سازی مالی در دستگاه‌ها را از عوامل موثر در پیشگیری از فساد اداری دانست و گفت: وظیفه اصلی مدیران دستگاه‌های دولتی، شفاف‌سازی مالی و کاهش فرایندهای اداری است.


ضرورت تعیین و تکلیف توزیع لوازم‌خانگی احتکار شده در استان(23)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: با توجه به رأی تعزیرات حکومتی در خصوص توزیع کالاهای احتکار شده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان موظف است تا پایان هفته نسبت به تعیین و تکلیف و توزیع این اقلام اقدام کند.


آئین بدرقه ورزشکاران اعزامی استان به بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا برگزار شد(21)

آئین بدرقه ورزشکاران اعزامی استان به بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا با حضور استاندار آذربایجان شرقی در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.


واگذاری 173 عنوان از وظایف و اختیارات دستگاه‌های ملی به دستگاه‌های اجرایی استان(30)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی از واگذاری 173 عنوان از وظایف و اختیارات ملی به دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد و گفت: استان آذربایجان شرقی به‌عنوان یکی از استان‌ها پایلوت برای اجرای این طرح انتخاب‌شده است و در حال حاضر تعداد قابل‌توجهی از این وظایف در استان انجام می


پیام استاندار آذربایجان ‌شرقی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس(20)

استاندار آذربایجان ‌شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره شهدای عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را گرامی داشت.