ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود(113)

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای طرح GNAF با محوریت شفاف‌سازی در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.


چهار نمایشگاه تخصصی در تبریز آغاز به کار کرد(123)

چهار نمایشگاه فنی و تخصصی با حضور معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در محل نمایشگاه بین المللی تبریز افتتاح شد.


تغییر کاربری و فروش فضاهای آموزشی با دقت و حساسیت انجام شود(89)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مدارس و فضاهای آموزشی مورد نظر قانون بودجه، باید با دقت و حساسیت ویژه ای تغییر کاربری و فروخته شوند، اظهار داشت: نباید در این زمینه به گونه ای اقدام شود که تنش های اجتماعی و فرهنگی به وجود آمده و مردم از نحوه اجرای آن ناراضی باشند.


فعالیت شهرستان‌ها در موضوع نمازخانه‌های بین‌راهی ارزیابی می‌شود(83)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از ارزیابی نحوه فعالیت شهرستان‌ها در موضوع نمازخانه‌های بین‌راهی خبر داد.


85 درصد واحدهای تولیدی شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی فعال است(91)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از فعال بودن بیش از 85 درصد واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی خبر داد و گفت: فعال بودن این تعداد از واحدها نشان می‌دهد علیرغم تمام مشکلات فضا برای کسب‌وکار در استان فراهم است.


وصول 44 میلیارد تومان حق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان در سال 96(63)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه دولت حمایت‌های خوبی از روستاییان می کند، اظهار داشت: سال گذشته 44 میلیارد تومان از حق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان وصول شد که دولت نیز دو برابر این مبلغ را پرداخت کرد و به عبارتی میزان اعتبارات بالای 120 میلیارد تومان است.


نمایشگاه فرش باید درشأن و جایگاه تبریز برگزار شود(101)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری نمایشگاه فرش دستباف تبریز در سال آینده گفت: این نمایشگاه باید درشان و جایگاه تبریز برگزار شود


همکاری‌های بین بخشی ویژگی برجسته نمایشگاه ربع رشیدی است(119)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، با تاکید بر همراهی تمامی سازمان ها و نهادهای دولتی برای برگزاری باشکوه ششمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی گفت: همکاری های بین بخشی ویژگی برجسته نمایشگاه ربع رشیدی است که در طول سالیان گذشته با همکاری تمامی متولیان امر محقق شده است.


بانک‌های خصوصی مصارف خود را به سرمایه‌گذاری در استان اختصاص دهند/ گذر از شرایط خاص اقتصادی عملکرد ویژه بانک‌ها را می‌طلبد(71)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، با تأکید بر نظارت بر منابع و مصارف بانکی در استان گفت: انتظار داریم بانک‌های خصوصی منابع و مصارف خود را با اولویت استان برنامه‌ریزی کنند.


نشست هم‌فکری مدیرکل و کارشناسان پدافند غیرعامل استان با نماینده مردم آذربایجان‌ شرقی در مجلس خبرگان رهبری(69)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی در نشست همفکری کارشناسان این اداره کل با آیت‌الله هاشم‌زاده هریسی، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: اهمیت پدافند غیرعامل را باید به تمام دستگاه های اجرایی تبیین کرده و در اولویت برنامه‌های اجرایی قرار داد.


گسترش خدمات الکترونیک و برون‌سپاری خدمات در حوزه بهزیستی و تأمین اجتماعی(123)

استاندار آذربایجان شرقی بر گسترش خدمات الکترونیک و برون‌سپاری خدمات در حوزه بهزیستی و تأمین اجتماعی تأکید کرد و گفت: سازمان‌های حمایتی می‌توانند با سرمایه‌گذاری اندک در حوزه پیشگیری از مخاطرات، از هزینه‌های گزافی که بعد از وقوع حوادث تحمیل می‌شود جلوگیری کنند.


بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات اشتغال تا پایان تیر ماه تلاش دوچندان کنند(104)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه 31 تیر آخرین مهلت جذب تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر است، گفت: بانک‌ها در هفته جاری برای پرداخت تسهیلات طرح‌های مصوب کارگروه اشتغال دوچندان تلاش کنند.