ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

روش انتخاب مدیران شرکت‌های آب و برق، یک روش فنی و تخصصی است(80)

استاندار آذربایجان‌ شرقی روش انتخاب مدیران شرکت‌های آب و برق را یک روش فنی، تخصصی و ایده‌ای نو دانست و گفت: فراخوان انتخاب مدیرعامل با انجام مصاحبه، یک روش درست و علمی برای بخش‌های تخصصی است.


لزوم تجدیدنظر در شیوه اداره کتابخانه‌ها/ باید برای افزایش سرانه مطالعه برنامه‌ریزی کنیم(83)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر تجدیدنظر در شیوه اداره کتابخانه‌های عمومی، گفت: در کنار اقدامات سخت‌افزاری و توسعه فضاهای فیزیکی کتابخانه‌ها، باید برای افزایش سرانه مطالعه هم برنامه‌ریزی کنیم.


پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت کسب رتبه‌های برتر کنکور و المپیاد جهانی شیمی توسط دانش‌آموزان استان(122)

در پی کسب رتبه‌های برتر آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها در سال 1397 و المپیاد جهانی شیمی توسط دانش‌آموزان استان، استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی این موفقیت را تبریک گفت.


مشکلات ارزی تولیدکنندگان آذربایجان شرقی بررسی شد(109)

طی جلسه‌ای با حضور دکتر اکبر کمیجانی قائم‌مقام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، علی جهانگیری معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی و محمدرضا جلیل زاده مشاور استاندار، مسائل و مشکلات ارزی، ریالی و بانکی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی این استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


توانایی تبدیل تهدیدها به فرصت را داریم/ دشمنان کاری از پیش نخواهند برد(112)

وزیر اطلاعات گفت: ما توانایی تبدیل تهدیدها به فرصت را داریم و به لطف خدا از تحریم ها و فشارهای دشمنان عبور خواهیم کرد و توسعه بعد از پشت سر گذاشتن سختی ها حاصل خواهد شد.


تفویض اختیارات به استان‌ها و یکپارچه‌سازی سامانه‌های دولتی برای عبور از مشکلات اقتصادی(107)

استاندار آذربایجان شرقی تفویض اختیارات دستگاه‌های ملی به استان‌ها و یکپارچه‌سازی سامانه‌های دولتی را از جمله راهکارهای مدیریت شرایط خاص کنونی دانست و ابراز امیدواری کرد با تدبیر و تعامل همه بخش‌های کشور، شاهد عبور موفقیت‌آمیز از مشکلات اقتصادی و ناامید کردن کردن دشمنان قسم‌خورده نظام باشیم.


دستگاه‌های اجرایی اعتبارات پژوهشی خود را در طرح‌های پدافند محور هزینه کنند(104)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی، خواستار اختصاص بخشی از این اعتبارات به طرح‌های پژوهشی پدافندمحور شد.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت مرحوم عباس دوزدوزانی(128)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، درگذشت مرحوم عباس دوزدوزانی از مبارزان دوران انقلاب و نماینده مردم تبریز در نخستین دوره مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.


سه محله حاشیه‌نشین تبریز سامان‌دهی می‌شود/ نیازمند اقدام مشترک دستگاه‌های مسئول هستیم(139)

استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز در بازدید از محلات حاشیه‌نشین تبریز، در جریان روند اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری و نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیررسمی قرار گرفت و در نشستی با مسئولان امر، مسائل و مشکلات این حوزه را بررسی کرد.


پایان‌نامه‌های دانشگاهی به سمت مطالعه آسیب‌های فرهنگی جامعه سوق داده شود(103)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه برای تصمیم گیری صحیح در مورد موضوعات اجتماعی باید اطلاعات دقیق تری از فرهنگ و روابط مردم داشته باشیم، گفت: باید دانشگاه‌ها پایان‌نامه‌های ارشد و دکترای جامعه شناسی و رشته‌های مرتبط را به سمت مطالعه آسیب‌های فرهنگ جامعه سوق دهند.


استاندار آذربایجان شرقی از روند عملیات اجرایی بزرگراه تبریز- اهر بازدید کرد(109)

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از روند عملیات اجرایی بزرگراه تبریز- اهر، از تلاش پیمانکاران برای اتمام این پروژه خبر داد و گفت: 31 کیلومتر دیگر از این پروژه تا پایان سال جاری زیر بار ترافیک خواهد رفت.


دولت نباید بنگاه‌داری کند/ نمی‌توان از مرکز برای همه استان‌ها تعیین تکلیف کرد(91)

استاندار آذربایجان شرقی با ناموفق خواندن مداخلات دولت در حوزه سرمایه‌گذاری، گفت: دولت نمی‌تواند و نباید بنگاه‌داری کند و کارآفرینی، اشتغال‌زایی و تولید صنعتی، به‌طور قطع باید توسط بخش خصوصی انجام گیرد.