ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

حرکت سازمان‌های دولتی به سمت جلب مشارکت‌های مردمی امر مبارکی است(0)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: امر مبارکی است که دولت و سازمان‌های دولتی به سوی مشارکت‌های مردمی حرکت می‌ کنند چون صرفا با حضور دولت نمی‌ توان تمام کارها را انجام داد.


مشکل خاصی در حوزه دامپزشکی استان نداریم(0)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان در حوزه های مربوط به دامپزشکی مشکل خاصی ندارد، گفت: دامپزشکی استان در بزنگاه های مختلف در مواجه با مشکلات پیش آمده، عملکرد خوبی از خود نشان داده است.


آخرین وضعیت پروژه‌های نیروگاهی و تولید برق آذربایجان شرقی بررسی شد(0)

آخرین وضعیت پروژه‌های نیروگاهی و تولید برق استان در نشستی با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی کشور بررسی شد.


پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت افتخارآفرینی کاروان ورزشی استان در بازی‌های پاراآسیایی(0)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، کسب مقام سوم بازی‌های پاراآسیایی 2018 را به مدال‌آوران کاروان ورزشی استان در این رقابت‌ها تبریک گفت.


فرمانداران استان برای جذب تسهیلات اشتغال تلاش کنند/ حضور در بین مردم سازنده است(0)

استاندار آذربایجان شرقی از فرمانداران استان خواست تا ضمن حمایت از واحدهای تولیدی و کمک برای تأمین مواد اولیه تولید، نسبت به جذب تسهیلات اشتغال در مدت باقی‌مانده از سال تلاش کنند و با حضور دائمی در بین مردم، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات جامعه قرار گیرند.


ضرورت نظارت جدی بر فعالیت مساجد شبانه‌روزی در سطح استان(0)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی، خواستار نظارت دقیق و جدی بر فعالیت مساجد شبانه‌روزی در سطح استان شد و گفت: فعال بودن مساجد شبانه‌روزی در مراکز مهم و حساس گردشگری و پرتردد باید به‌عنوان یک اولویت موردتوجه قرار گیرد.


پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی توسط بانک‌های استان بیش از تعهد بوده است(0)

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از عملکرد مناسب بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، اظهار داشت: برخی از بانک‌ها از جمله بانک کشاورزی بیش از تعهد خود برای پرداخت، اقدام کرده‌اند که لازم است از آنان تقدیر شود.


برگزاری دوره‌های آموزش رزمایش پدافند زیستی در استان(0)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری رزمایش پدافند زیستی در آبان ماه سال جاری در استان، از آغاز دوره‌های آموزشی این رزمایش خبر داد.


نمایشگاه نوآوری افتخاری برای کشور و آذربایجان است(0)

هیات اجرایی نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX2018 در دیدار با نماینده ولی‌ فقیه در آذربایجان شرقی، گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری باشکوه این رویداد فناورانه در استان را ارائه کردند.


اعلام آمادگی شرکت های خارجی برای حضور در RINOTEX(0)

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از اعلام آمادگی حضور شرکت های خارجی در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX 2018 ، خبر داد و گفت: تا به امروز حضور شرکت های فناور از کشورهای چین، ترکیه و سوئیس در نمایشگاه ربع رشیدی قطعی شده است.


الگوهای موفق طرح های تجاری سازی شده در RINOTEX معرفی شود(0)

استاندار آذربایجان شرقی خواستار معرفی الگوهای موفق طرح های تجاری سازی شده در نمایشگاه های نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX در طول پنج نمایشگاه گذشته شد و گفت: امسال شاهد برگزار ششمین دوره از این نمایشگاه با نگاهی همه جانبه هستیم و انتظار داریم الگوهای موفق در این نمایشگاه معرفی شده و تجربیات خود را


حل مشکلات واحدهای تولیدی در شرایط فعلی تصمیمات خاص را طلب می کند(0)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور معتقدیم برای حل مشکلات واحدهای تولیدی مشکل دار ، نیازمند تصمیمات ویژه و پیگیری های خاص هستیم.