ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

همه دستگاه‌ها باید برای ارتقای وضعیت زنان برنامه‌ریزی داشته باشند(84)

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: براساس ماده 101 همه دستگاه ها به فراخور تکالیف قانونی باید نسبت به وضعیت و شاخص های مرتبط با زنان برنامه ریزی داشته باشند تا اگر شکاف جنسیتی وجود دارد، این فاصله ها کم شود.


سفر معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به تبریز(77)

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده صبح امروز به منظور شرکت در جلسه کارگروه تخصصی امور بانوان و خانواده آذربایجان شرقی و بازدید از چند مرکز اجتماعی وارد تبریز شد.


ساعات کار ادارات استان آذربایجان شرقی به روال قبلی بازمی‌گردد(75)

ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجان شرقی از روز چهارشنبه 17 مرداد به روال قبلی بازمی‌گردد.


وارد کردن مفهوم مردم در سیاست از دستاوردهای انقلاب مشروطه بود(108)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: وارد کردن مفهوم مردم در سیاست به جای واژگان تحقیرآمیز رعیت و نوکر از دستاوردهای انقلاب مشروطه بود.


جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب، باشکوه‌تر از همیشه برگزار می‌شود(97)

استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت برگزاری هرچه باشکوه تر جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی با صراحت اعلام کرده اند که اجازه نخواهند داد جشن پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب برگزار شود،اما مردم ایران فرزند عاشورا هستند و نشان خواهند داد که


جلسه کارگروه صنعت، معدن و تجارت پدافند غیرعامل استان برگزار شد(105)

مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به آموزش و فرهنگ سازی متخصصان و نیروهای انسانی و رعایت استاندارهای پدافند غیرعامل، تهیه پیوست پدافند غیرعامل را برای کلیه شرکت های تولیدی و صنعتی را ضروری دانست.


استاندار آذربایجان شرقی از روند پیشرفت اجرایی بزرگراه تبریز- اهر بازدید کرد(93)

استاندار آذربایجان شرقی با عمل به وعده خود مبنی بر بازدید هفتگی از روند پیشرفت عملیات اجرایی بزرگراه تبریز- اهر، بعد از ظهر شنبه از این طرح بازدید کرد.


کمیته نظارت در فرایند اعطای تسهیلات اشتغال جدی‌تر عمل کند(107)

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی خواستار ورود جدی کمیته نظارت بر فرایند اعطای تسهیلات اشتغال شد وگفت: این کمیته باید ازمرحله آغاز تا پایان اعطای تسهیلات اشتغال حضور پررنگ تری در فرایند های حاکم بر نحوه و چگونگی عمل آن داشته باشد.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت مادر بزرگوار شهیدان جعفری آذر(114)

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، درگذشت ام‌الشهیدین بانو کریمی‌دوست شربیانی را تسلیت گفت.


فیلم و سریال، ابزار قدرتمند انتقال مفاهیم/ از فعالیت‌های سینمایی در استان حمایت می‌کنیم(94)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تأثیرگذاری هنر فیلم و سریال در انتقال مفاهیم، گفت: سینما ابزار قدرتمندی برای مدیریت مسائل اجتماعی است و از هر فعالیتی که در این راستا انجام شود استقبال و حمایت می‌کنیم.


ضوابط و مقررات باید با وضعیت خاص کنونی تطبیق یابند/ لزوم مدیریت زنجیره تولید(99)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در دوره خاصی از وضعیت اقتصادی هستیم، تأکید کرد: در این شرایط، اصل بر تأمین معیشت مردم، حفظ چرخه تولید و سهولت صادرات و واردات با هدف تنظیم بازار است و ضوابط و مقررات نیز باید با این شرایط تطبیق یابند.


فرایندهای اداری باید در جهت تسهیل سرمایه‌گذاری اصلاح شود(141)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر استفاده از تجارب موفق در جهت اصلاح فرایندهای اداری و حذف تشریفات زاید در صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری تأکید کرد.