ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت پدر شهیدان علیرضا و داوود دهقانی تیمورلویی(42)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت پدر شهیدان علیرضا و داوود دهقانی تیمورلویی را تسلیت گفت.


لزوم اقدامات پیشگیرانه برای عوامل بروز حوادث جاده‌ای(77)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: جاده‌ها، عوامل انسانی و ایمنی خودرو را از عوامل حوادث جاده‌ای دانست، اظهار داشت: به لحاظ اهمیت موضوع باید برای هر یک از عواملی که می‌تواند در بروز حوادث جاده‌ای مؤثر باشد اقدامات پیشگیرانه و اصلاحات انجام دهیم.


آذربایجان شرقی آماده همکاری‌های فناورانه و اقتصادی با سرمایه‌گذاران چینی است (81)

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر همکاری‌های مشترک شرکت‌های بزرگ چینی و ایرانی در طول سالیان متمادی اظهار کرد: با توجه به زیرساخت‌های موجود در استان آذربایجان شرقی این استان پذیرای سرمایه‌گذاران بزرگ چینی در زمینه‌های مختلف اقتصادی، سرمایه‌گذاری و بخصوص فناوری است.


مرکز ماده 16 تبریز الگویی برای سایر استان‌های کشور است(83)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مرکز ماده 16 تبریز الگویی برای سایر استان‌های کشور است، گفت: همه دستگاه‌های مسئول وظیفه دارند از فعالیت این مرکز حمایت کنند.


باید نشاط و امیدواری را در بین قشر سالمند جامعه افزایش دهیم(77)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر افزایش نشاط و امیدواری در بین قشر سالمند جامعه، گفت: مردم و مسئولان باید متوجه این موضوع باشند که سالمندان جامعه نیازمند توجه و حمایت هستند.


خرید 516 هزار تن گندم از کشاورزان آذربایجان شرقی(66)

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 516 هزار تن گندم از کشاورزان این استان خریداری‌شده و پیش‌بینی می‌شود این میزان طی روزهای آینده افزایش قابل‌توجهی داشته باشد.


استاندار آذربایجان شرقی با هیأت اقتصادی و سرمایه‌گذاری کشور چین دیدار و گفت‌وگو کرد(88)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به روابط گسترده سیاسی و اقتصادی ایران و چین، اظهار داشت: زمینه‌های متعددی برای همکاری دو کشور وجود دارد.


قرارگاه پدافند شیمیایی استان آذربایجان راه اندازی شد.(70)

قرارگاه پدافند شیمیایی استان آذربایجان شرقی با حضور مسئولین استانی و مسئولان قرارگاه پدافند شیمیایی سازمان پدافند غیرعامل کشور راه اندازی شد.


قرارگاه پدافند شیمیایی در آذربایجان شرقی راه‌اندازی شد(72)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی از راه‌اندازی قرارگاه پدافند شیمیایی در این استان خبر داد و گفت: این قرارگاه در جهت سامان‌دهی سیستم دفاعی منطقه با رویکرد کاهش خطر و مصون‌سازی زیرساخت‌های شیمیایی راه‌اندازی می‌شود.


سند آمایش استان باید با سند تدبیر توسعه هماهنگ باشد(53)

استاندار آذربایجان ‌شرقی، بر لزوم تطبیق سند آمایش سرزمین با سند تدبیر توسعه استان تاکید کرد و گفت: تدوین سند آمایش استان اقدام ارزشمندی است و این سند باید یک سند جامع باشد.


رضا طوسی به‌عنوان مدیرکل دفتر فنی استانداری منصوب شد(80)

طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی، رضا طوسی به عنوان مدیرکل دفتر فنی، حمل و نقل و ترافیک استانداری منصوب شد.


بسیاری از امور قابل واگذاری به شوراهاست/ اصل بر این است که مردم جامعه را اداره کنند(74)

استاندار آذربایجان شرقی در نشست اعضای شورای اسلامی استان با وی، با تاکید بر این‌که نظارت بر شهرداری از اختیارات شوراهای شهر است، اظهار داشت: فرمانداران نیز موظف به اجرای مصوبات شورای شهرستان هستند.