ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

طرح های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی باید متمرکز بر حل مسئله باشد/ توزیع جزیره‌ای امکانات عامل کاهش بهره‌وری است(90)

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ضرورت احصاء نیازهای ویژه پژوهشی در سطح استان گفت: طرح های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی باید متمرکز بر حل مسئله باشد.


جلسه هماهنگي اجرای رزمايش زيستی در استان برگزار شد(141)

جلسه هماهنگي اجراي رزمايش زيستی در استان با هدف ايجاد هماهنگي و بررسي راهكارهاي اجراي بهتر رزمایش زیستی در سطح استان برگزار شد.


جلسه کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات پدافند غیرعامل استان برگزار شد(67)

جلسه کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات پدافند غیرعامل استان با محوریت بررسی طرح جامع پدافند غیرعامل استان برگزار شد.


معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در دفتر تحریریه روزنامه مهد تمدن حضور یافت(70)

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی ضمن حضور در دفتر تحریریه روزنامه مهد تمدن و پایگاه خبری آسا خبر از خدمات ارزنده فعالان این رسانه ها تقدیر کرد.


تکلیف کالاهای موجود در انبارهای سازمان اموال تملیکی سریعاً مشخص شود(38)

استاندار آذربایجان شرقی بر تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای سازمان مدیریت جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تأکید کرد و گفت: بازنگری و سامان‌دهی روند تعیین تکلیف این کالاها ضروری است.


نقش آذربایجان شرقی در توسعه صنعت دفاعی باید افزایش یابد(80)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر توسعه صنعت دفاعی در استان، گفت: ظرفیت‌های صنعتی استان باید برای تحقق این موضوع در کنار هم قرار گیرند.


عوامل بروز تصادفات جاده‌ای به صورت دقیق شناسایی شوند/ لزوم آموزش فرهنگ صحیح رانندگی(40)

استاندار آذربایجان شرقی با ابراز تأسف از افزایش نگران‌کننده تصادفات و تلفات جاده‌ای استان در پنج ماهه نخست سال جاری، اظهار داشت: گروه‌های تخصصی باید عوامل این رخداد و وزن هر یک از عوامل را به طور دقیق و علمی مشخص کنند تا بتوانیم راهکارهای مناسب برای اصلاح این وضعیت پیدا کنیم.


تأمین ارز مورد نیاز واردکنندگان را پیگیری می‌کنیم/ لزوم نظارت بر توزیع کالاهای مکشوفه در بازار(32)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به قابلیت‌های استان در حوزه تجارت، خواستار ورود جدی شرکت‌های بازرگانی و تولیدکنندگان استان به حوزه واردات کالاهای اساسی مورد نیاز مردم شد و اطمینان خاطر داد که تأمین ارز مورد نیاز واردکنندگان را از طریق مراجع ذی‌ربط پیگیری خواهد کرد.


سیاست‌های بسته جدید ارزی تبیین شد(101)

کارگروه صادرات غیرنفتی و تجارت خارجی ستاد اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی، با محوریت تبیین سیاست‌های بسته جدید ارزی با حضور فعالان بخش اقتصادی در سالن جلسات معاون اقتصادی استانداری برگزار شد.


اخلاق و منش شهدا باید جزو اصول مدیریتی و الگوی رفتاری مسئولان باشد(63)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: پرداختن به انگیزه‌ها و علل فداکاری و جان‌فشانی شهدا، جانبازان و آزادگان و شناخت اهداف و آرمان‌های این بزرگواران می‌تواند ما را در پیمودن راه آنها، ثابت‌قدم ‌نگه‌ دارد.


افتتاح نیروگاه هریس تا خرداد 98/ آسفالت‌ریزی 35 کیلومتر از بزرگراه تبریز-اهر تا پایان امسال(69)

استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان هریس از عملیات اجرایی نیروگاه هزار مگاواتی این شهرستان و همچنین تعدادی از واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی بیلوردی بازدید کرد.


استاندار آذربایجان شرقی با دو آزاده سرافراز دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد(40)

استاندار آذربایجان شرقی در آستانه سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، با حضور در منزل دو تن از آزادگان دوران دفاع مقدس، در فضایی صمیمی با آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.