ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

توزیع سریع کالاهای احتکار شده در بازار با نظارت مستمر دستگاه‌های مسئول(63)

استاندار آذربایجان شرقی بر توزیع سریع کالاهای احتکار شده که توسط دستگاه‌های نظارتی کشف و شناسایی شده‌اند، تأکید کرد و گفت: حضور مداوم و مستمر گروه‌های نظارت در روند توزیع این کالاها ضروری است.


آذربایجان شرقی نمونه بارزی از وحدت و مدیریت در کشور است(81)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان نمونه بارزی از وحدت و مدیریت در کشور است، گفت: همفکری و هم افزایی امام جمعه و مسئولان دستگاه های این استان در کشور نمونه است.


مسئولان استان هفته دولت را در کنار شهدا و مردم آغاز کردند(65)

مدیران دستگاه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی مستقر در استان آذربایجان شرقی، هفته دولت را با حضور در جوار مزار شهدای انقلاب اسلامی و رسیدگی به مشکلات مردم آغاز کردند.


پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت کسب مدال نقره مسابقات شمشیربازی بازی‌های آسیایی(48)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی کسب مدال نقره تیمی رشته شمشیربازی در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا را به مردم شریف آذربایجان تبریک گفت.


پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت کسب مدال نقره بازی‌های آسیایی توسط امیرمحمد بخشی(26)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی کسب مدال نقره بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا در رشته تکواندو توسط امیرمحمد بخشی را تبریک گفت.


پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت آغاز هفته دولت(53)

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی به مناسبت هفته دولت، بر تأسی همه مسئولان به ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر و تلاش برای تحقق منویات رهبری درخصوص حمایت از تولید داخلی و اشتغال تأکید کردند.


پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت کسب مدال طلای تکواندو بازی‌های آسیایی توسط میرهاشم حسینی(21)

در پی کسب سومین مدال طلای بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا توسط میرهاشم حسینی، تکواندوکار کشورمان، استاندار آذربایجان شرقی پیام تبریکی صادر کرد.


پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت کسب مدال طلای تکواندو بازی‌های آسیایی توسط سعید رجبی(86)

در پی کسب مدال طلای مسابقات تکواندوی بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا توسط سعید رجبی، استاندار آذربایجان شرقی در پیامی این موفقیت را تبریک گفت.


برنامه یک‌ساله قرآنی استانداری آذربایجان شرقی تدوین می‌شود(95)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی با تأکید بر ضرورت تدوین برنامه یک‌ساله قرآنی در مجموعه استانداری آذربایجان شرقی گفت: این برنامه‌ها باید با تأکید بر عمق‌بخشی به دانش دینی و مذهبی تدوین و عملیاتی شود.


پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی توسط پرویز هادی(74)

در پی کسب مدال طلای رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا توسط پرویز هادی، کشتی‌گیر سنگین‌وزن کشورمان، استاندار آذربایجان شرقی پیام تبریکی صادر کرد.


نبود سازوکارهای قانونی مانع تحقق صرفه‌جویی در مصرف آب بخش کشاورزی است(42)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ضرورت صرفه‌جویی در مصرف آب بخش کشاورزی، گفت: متاسفانه در طول 30 سال گذشته تنها یک چهارم از اراضی کشاورزی استان تحت پوشش آبیاری نوین قرار گرفته‌اند که این آمار پایین ناشی از نبود اختیارات کافی و سازوکارهای قانونی لازم برای دستگاه‌های اجرایی است.


ظرفیت‌های شهرستان خداآفرین قابلیت ایجاد تحول در منطقه را دارد(47)

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه سد خداآفرین جزو بزرگ ترین پروژه های کشور است، گفت: اعتبارات شهرستان خداآفرین از لحاظ زیرساختی مهم و برابر با اعتبارات یک استان در سایر نقاط کشور است.