ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

سهم زیاد بخش خصوصی در اقتصاد استان/ اجرای پروژه‌های مهم و تأثیرگذار با مشارکت بخش خصوصی(52)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بخش خصوصی سهم زیادی در اقتصاد این استان دارد، گفت: در سال گذشته 2.4 میلیارد دلار صادرات از استان صورت گرفت که بخش خصوصی در این زمینه نقش بسزایی داشت.


پروژه آبیاری قطره‌ای در 13 هکتار از اراضی شهرستان مرند به بهره‌‌برداری رسید(53)

پروژه آبیاری قطره‌ای در 13 هکتار از اراضی روستای کندلج از توابع شهرستان مرند با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ريال با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.


3600 طرح همزمان با هفته دولت در نقاط مختلف استان افتتاح می‌شود(26)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سه هزار و 600 طرح مختلف در طول هفته دولت در استان افتتاح می شود.


رویکرد کمیته امداد، کاهش مددجویان و خودکفایی و اشتغال آنها باشد(76)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: باید تلاش شود تا تعداد مددجویان تحت حمایت کمیته امداد هر سال نسبت به سال قبل کاهش یابد و رویکرد اصلی این نهاد باید خودکفایی و اشتغال مددجویان باشد.


131 واحد مسکن مددجویی کمیته امداد آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید(46)

به مناسبت هفته دولت ۱۳۱ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد با حضور استاندار آذربایجان شرقی به صورت همزمان در نقاط مختلف استان افتتاح شد.


استاندار آذربایجان شرقی دستاوردها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید را در استان تشریح کرد(72)

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در ویژه‌برنامه "شیفتگان خدمت" که به مناسبت هفته دولت از شبکه استانی سهند پخش می‌شود، بخشی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در استان را تشریح کرد.


استانداران آذربایجان شرقی و ارزروم ترکیه بر گسترش مبادلات اقتصادی و فرهنگی دو استان تأکید کردند(62)

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با استاندار ارزروم ترکیه، بر گسترش مناسبات اقتصادی و فرهنگی دو استان تأکید کرد و گفت: استان‌های همسایه ایران و ترکیه نقش زیادی در تحقق هدف‌گذاری دو کشور برای افزایش مبادلات تجاری به 30 میلیارد دلار دارند.


ضرورت تمرکز بر ایجاد اشتغال پایدار در استان(63)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی ایجاد اشتغال پایدار را از دغدغه‌های اصلی مدیران ارشد استان دانست و گفت: باید همه برای ایجاد اشتغال پایدار به‌صورت جدی تمرکز کنیم.


اتاق سرور استاندارد، حياتی ترين عامل حفاظت اطلاعات در سازمان ها و نهادهاست.(34)

مديركل پدافند غيرعامل استان در بازديد از زير ساخت های سايبری اداره كل گمرك تبريز بر لزوم ايجاد يك اتاق سرور استاندارد در دستگاه ها و نهادهای اجرايی تاكيد كرد.


سرمایه‌گذاری 1400 میلیارد تومانی بخش خصوصی در استان/ 29 روستا هدف سرمایه‌گذاری گردشگری(48)

استاندار آذربایجان شرقی از سرمایه گذاری در حوزه گردشگری ۲۹ روستای استان خبر داد و گفت: از سال قبل تاکنون بالغ بر هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی در استان صورت گرفته است.


چند طرح عمرانی و خدماتی با حضور استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان آذرشهر افتتاح شد(85)

همزمان با دومین روز از هفته دولت، چند طرح عمرانی و خدماتی با حضور استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان آذرشهر افتتاح شد.


تصدی‌گری دولت در بخش کشاورزی باید به حداقل برسد(30)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی با تأکید بر ضرورت نگاه ویژه به بخش کشاورزی در کشور گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و تأثیر مستقیم آن در بخش‌های مختلف کشاورزی امروز نیازمند تحولات اساسی در این بخش هستیم وباید برنامه‌های این سازمان هم‌راستا با کاهش تصدی‌گری دولت در امور