ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

دو پروژه عمران روستایی در شهرستان هشترود به بهره‌برداری رسید(47)

با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی و به مناسبت هفته دولت، دو پروژه عمران روستایی در شهرستان هشترود به بهره‌برداری رسید.


دانشگاه تبریز از ظرفیت‌های ارزشمند استان است(47)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دانشگاه تبریز در 70 سال گذشته تاثیرات متفاوتی در دوره های مختلف داشته است، خاطرنشان کرد: در 29 بهمن 56 دانشجویان این دانشگاه نقش پررنگی داشتند.


بانک‌ها، بیمه‌ها و مالیات، صنعت‌گران را در شرایط اقتصادی فعلی کمک کنند (56)

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید واحدهای تولیدی را در این شرایط اقتصادی کمک کنیم تا بتوانند ادامه کار بدهند، گفت: بانک‌ها، بیمه‌ها و مالیات با مهلت دادن به پرداخت معوقات، صنعتگران را کمک کنند تا در وضعیت موجود به تولید خود ادامه دهند.


دو طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان هوراند به بهره‌برداری رسید(52)

در پنجمین روز از هفته دولت، دو طرح عمرانی و خدماتی با حضور استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان هوراند به بهره‌برداری رسید.


تصویب بیش از 170 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در بانک‌های آذربایجان شرقی(34)

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به‌سرعت بخشی به ارائه تسهیلات اشتغال روستایی در استان گفت: با توجه به آخرین آمار سامانه کارا تا به امروز 1358 طرح در دبیرخانه و کمیته فنی تسهیلات اشتغال روستایی به مبلغ 530 میلیارد تومان به بانک‌های عامل ارجاع شده است که از این تع


باید از نظرات مردم در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استفاده شود(47)

استاندار آذربایجان ‌شرقی بر استفاده از نظرات مردم در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها تاثیر بسیار مثبتی در بهبود عملکرد آنها دارد.


دو پروژه عمران روستایی در بخش تسوج از توابع شهرستان شبستر افتتاح شد(43)

در سومین روز از هفته دولت، دو پروژه عمران روستایی در بخش تسوج از توابه شهرستان شبستر با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.


4 پروژه عمران روستایی در شهرستان هریس به بهره‌برداری رسید(24)

در چهارمین روز از هفته دولت، چندین طرح عمرانی و خدماتی روستایی با اعتباری نزدیک به 4 میلیارد و 100 میلیون ریال باحضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان هریس به بهره برداری رسید.


چند طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی در شهرستان اهر به بهره‌برداری رسید(48)

در چهارمین روز از هفته دولت، چند طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان اهر به بهره‌برداری رسید.


لزوم توجه مدیران شهری به ظرفیت‌های گردشگری و ایجاد بازارچه‌های تخصصصی محصولات کشاورزی(68)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم توجه مدیران شهری به ظرفیت‌های گردشگری و ایجاد بازارچه‌های تخصصی محصولات کشاورزی تاکید کرد.


چندین طرح عمران روستایی در شهرستان سراب به بهره‌برداری رسید(89)

همزمان با چهارمین روز هفته دولت، چندین طرح عمران روستایی با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان سراب افتتاح و عملیات اجرایی یک طرح دیگر آغاز شد.


تراز شاخص امنیتی استان کاملاً در حد مطلوب است(38)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تراز شاخص امنیتی استان کاملا در حد مطلوب قرار دارد و ما مشکل امنیتی نداریم.