ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

هیچ مشکل امنیتی در استان نداریم/ امنیت استان ناشی از بصیرت مردم است(37)

استاندار آذربایجان شرقی در سخنرانی پیش از خطبه‌ های نماز جمعه تبریز ضمن ارایه گزارشی مفصل از عملکرد دولت تدبیر و امید در استان، اظهار داشت: افتخار دارم که در این استان خدمت‌گزار مردم هستم.


سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به تبریز(51)

وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفری به تبریز، ضمن شرکت در مجلس بزرگداشت کارآفرین برتر کشور "حاج سیدرضا مقیمی اصل"، از کارخانه ایران خودروی تبریز هم بازدید کرد.


پیام تسلیت وزیر کشور به مناسبت درگذشت کارآفرین برتر کشور "حاج سید رضا مقیمی"(80)

وزیر کشور در پیامی درگذشت کارآفرین برتر کشور و صنعتگر خیّر استان آذربایجان شرقی، حاج سید رضا مقیمی اصل را تسلیت گفت.


ضرورت نقش‌آفرینی جدی شبکه‌های فناوری در برگزاری نمایشگاه ربع رشیدی(43)

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX در تبریز گفت: ضروری است شبکه های نوآوری و فناوری نقش برجسته ای در برگزاری این نمایشگاه داشته باشند.


دانشگاه‌ها براساس نیازهای جامعه رشته‌های تخصصی ایجاد کنند(76)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امروزه اشتغال مساله اصلی کشور است، گفت: دانشگاه ها باید فضای کسب و کار را شناخته و بر اساس نیازهای کشور رشته های تخصصی ایجاد کنند.


سامانه رصد سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی ایجاد می‌شود(34)

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری آذربایجان شرقی از تدوین سامانه‌ای جامع به ‌منظور رصد طرح ‌های سرمایه‌گذاری استان در آینده نزدیک خبر داد و افزود: رصد طرح های سرمایه‌گذاری به‌طورکلی شامل سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی است.


پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت بزرگمرد صنعت ایران و آذربایجان "حاج سید رضا مقیمی"(53)

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت اندوهبار بزرگمرد صنعت آذربایجان، حاج سید رضا مقیمی اصل را تسلیت گفت.


دستاوردهای انقلاب اسلامی به صورت مستند برای مردم تبیین شود(50)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی با اشاره به رضایت مردم از عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی، گفت: بیشتر مردم مقید به نظام اسلامی بوده و به آرمان‌های انقلاب اسلامی پای بند هستند و منتقدان نیز به عملکرد برخی دستگاه‌ها و قوای سه گانه انتقاد دارند.


رزمایش زیستی استان آبان ماه امسال برگزار می‌شود(36)

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی از برگزاری رزمایش زیستی در آبان ماه امسال خبر داد و گفت: سپاه عاشورا نقش کلیدی در برگزاری این رزمایش دارد.


بخش کشاورزی می‌تواند موجب تحول در اقتصاد شهرستان چاراویماق شود(60)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: استفاده از ظرفیت‌های بخش کشاورزی شهرستان چاراویماق می تواند زمینه ساز تحول بزرگ در این شهرستان شود.


بازدید استاندار آذربایجان شرقی از طرح‌های عمرانی و صنعتی شهرستان چاراویماق و دیدار با مردم روستای قزل‌آباد(36)

استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان چاراویماق، ضمن بازدید از روند عملیات اجرایی تعدادی از طرح‌های عمرانی و صنعتی این شهرستان، در جمع مردم روستای قزل‌آباد نیز حضور یافت و در فضایی صمیمی با آنان دیدار کرد.


دستگاه‌های برتر استان آذربایجان شرقی معرفی شدند(63)

آئین اختتامیه بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی و تجلیل از دستگاه‌ها و مدیران منتخب استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی و نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.