ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

دستگاه‌ها نسبت به فعال سازی کارگروه های تخصصی و میز خدمت توجه ویژه داشته باشند (0)

فرماندار تبریز در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه تبریز درپرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر مقام اول استانی را دارد، تاکید کرد: دستگاهها در فعال سازی کارگروه های تخصصی اهتمام ویژه داشته و نسبت به راه اندازی همیشگی میزهای خدمت در ادارات دولتی اقدام کنند.


بازدید فرماندار تبریز از ایستگاه‌های قطار شهری(0)

فرماندار تبریز به همراه رئیس سازمان قطار شهری تبریز از 3 فاز خط یک و روند پیشرفت فیزیکی ایستگاه‌های متروی تبریز بازدید کردند.


محصول عدس کشاورزان ورزقانی توسط تعاون روستایی خریداری می‌شود(0)

فرماندار ورزقان گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده و توافقی که با اداره کل تعاون روستایی استان انجام شده محصول عدس کشاورزان ورزقانی به قیمتی مناسب خریداری می‌شود.


مدیران در مواقع بحران در دسترس باشند / دستگاهها معطل تخصیص اعتبار برای اقدامات پیشگیرانه بحران نباشند(0)

فرماندار تبریز با اشاره به ابلاغ مراحل 4 گانه مدیریت بحران و نقش و جایگاه فرمانداری در دستورالعمل جدید گفت: ارزیابی عملکرد مدیران شهرستان در مواقع بحران توسط فرماندار انجام می شود و ارائه گزارش به موقع به فرمانداری و در دسترس بودن مدیران از شاخص های اصلی ارزیابی می باشد.


جشنواره ربع رشیدی فرصتی جهت تجاری سازی ایده های نو و طرح های فناورانه است(0)

جلسه هماهنگی ششمین نمایشگاه نو آوری و فناوری ربع رشیدی با حضور معاونین پژوهشی و فناوری دانشگاه ها، آموزش و پرورش نواحی پنج گانه شهرستان تبریز و مراکز رشد و فناوری در محل فرمانداری تبریز برگزار شد.


مراغه مستعد تبدیل شدن به قطب گردشگری شمالغرب است(0)

فرماندار مراغه گفه: این شهرستان مستعد تبدیل شدن به قطب گردشگری شمالغرب است.


آثار سوءمصرف مواد مخدر ویرانگر است(0)

فرماندار ورزقان گفت: شیوع مواد مخدر در جامعه آثار منفی و آسیب‌های اجتماعی بسیاری در پی دارد که تا سالیان متمادی جبران‌ناپذیر است.


تربیت اسلامی کودکان را بیمه می‌کند(0)

فرماندار مراغه گفت: تربیت کودکان براساس آموزه های اسلامی آنها را بیمه می‌کند.


سد حاجیلار ورزقان تا یک ماه آینده آب‌گیری می‌شود(0)

فرماندار ورزقان از آغاز آبگیری سد حاجیلار ورزقان تا یک ماه آینده خبر داد.


جلسه شورای اداری شهرستان مراغه برگزار شد(0)

فرماندار مراغه در نشست شورای اداری شهرستان گفت: با توجه به بروز برخی مشکلات اقتصادی در جامعه، مدیران دولتی و دستگاه های اجرایی باید با تمام توان آماده خدمات رسانی به مردم باشند.


جلسه هیات مدیره انجمن حمایت زندانیان مراغه برگزار شد(0)

فرماندار مراغه در جلسه هیات مدیره انجمن حمایت زندانیان گفت: این انجمن با هدف کمک به آزادی زندانیان مالی و رسیدگی به وضعیت معیشتی و مشکلات خانوادگی آنان تشکیل شده و باید برای رفع مشکلات خانواده زندانیان تلاش کند.


توجه به مناطق حاشیه نشین شهر تبریز، باعث توسعه پایدار شهری می شود(0)

فرماندار تبریز در جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان تبریز در خصوص تصمیم گیری اعتبارات تجهیز فضاها و مکان های قابل بهره برداری برای توسعه فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در محلات حاشیه نشین هدف، اظهار داشت: در ارتباط با چهار منطقه هدف، شهرداران درخواست های خود را باید اعلام کنند تا به راه و شهرسازی ارجاع داده