ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل مرکز ماده 16/ مرکز ماده 16 بانوان راه‌اندازی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد مرکز نگهداری و درمان بانوان گرفتار در بند اعتیاد، گفت: این مرکز در کنار مرکز نگهداری ماده 16 آقایان برای نگهداری و درمان زنان معتاد استان در حال ساخت است.

دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.

ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مشخص شد(0)

اعضای جدید هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آذربایجان شرقی با برگزاری نشست مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات هیأت رئیسه این شورا انتخاب شدند.


دستاوردهای قابل دفاع انقلاب اسلامی باید به نسل جوان ارائه شود(0)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال قرار است برنامه های دهه فجر با محوریت 40 سالگی انقلاب برگزار شود، گفت: در این دهه باید دستاوردهای 40 ساله نهادها، سازمان ها و ادارات به مردم به ویژه نسل جوان بیان شود.


لزوم ایجاد امکانات رفاهی، بهداشتی و فرهنگی در مناطق حاشیه‌نشین(0)

استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرد: در محدوده بازآفرینی شهر تبریز حدود 700 هزار خانوار زندگی می کنند و برای اجرای این طرح یک هزار و 400 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.


آذربایجان شرقی در صدر اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر در کشور قرار گرفت(0)

استاندار آذربایجان شرقی گفت: طبق آخرین اطلاعات موجود استان آذربایجان شرقی در صدر اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی در سطح کشور قرارگرفته است.


نمایشگاه کتاب تبریز بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی است(0)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به صبغه تاریخی آذربایجان و تبریز در حوزه کتاب و چاپ، گفت: نمایشگاه‌های کتاب می‌توانند بهترین فرصت را برای خواندن کتاب و افزایش سرانه مطالعه فراهم کنند و باید از فرصت برپایی چنین نمایشگاه‌هایی برای ترویج کتاب‌خوانی در جامعه استفاده کرد.


دوازدهمین بازدید استاندار آذربایجان شرقی از عملیات اجرایی بزرگراه تبریز- اهر(0)

استاندار آذربایجان شرقی در دوازدهمین بازدید خود از روند اجرای پروژه بزرگراه تبریز- اهر، در جریان آخرین وضعیت اجرایی این پروژه قرار گرفت و دستورهای لازم برای تسریع در عملیات اجرایی آن را صادر کرد.


اعمال فشار مضاعف بر واحدهای تولیدی قابل قبول نیست(0)

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر رعایت حال واحدهای تولیدی در شرایط کنونی، گفت: اعمال فشار مضاعف بر واحدهای تولیدی به منظور وصول مطالبات قانونی دستگاه‌ها و بانک‌ها، اشتغال را با تهدید جدی مواجه می‌کند.


مسائل فرهنگی و اجتماعی در احیای دریاچه ارومیه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد(0)

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه رویکرد ستاد احیای دریاچه ارومیه، رویکرد عمرانی است، گفت: ۹۰ درصد اعتبارات احیای دریاچه ارومیه در حوزه فنی و عمرانی هزینه می‌شود ولی باید حوزه فرهنگی و اجتماعی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.


مشکل خاصی در حوزه دامپزشکی استان نداریم(0)

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان در حوزه های مربوط به دامپزشکی مشکل خاصی ندارد، گفت: دامپزشکی استان در بزنگاه های مختلف در مواجه با مشکلات پیش آمده، عملکرد خوبی از خود نشان داده است.


آخرین وضعیت پروژه‌های نیروگاهی و تولید برق آذربایجان شرقی بررسی شد(0)

آخرین وضعیت پروژه‌های نیروگاهی و تولید برق استان در نشستی با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی کشور بررسی شد.


فرمانداران استان برای جذب تسهیلات اشتغال تلاش کنند/ حضور در بین مردم سازنده است(0)

استاندار آذربایجان شرقی از فرمانداران استان خواست تا ضمن حمایت از واحدهای تولیدی و کمک برای تأمین مواد اولیه تولید، نسبت به جذب تسهیلات اشتغال در مدت باقی‌مانده از سال تلاش کنند و با حضور دائمی در بین مردم، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات جامعه قرار گیرند.


پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی توسط بانک‌های استان بیش از تعهد بوده است(0)

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از عملکرد مناسب بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، اظهار داشت: برخی از بانک‌ها از جمله بانک کشاورزی بیش از تعهد خود برای پرداخت، اقدام کرده‌اند که لازم است از آنان تقدیر شود.