جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ایران هستند

شناسه خبر : 28030 | شنبه 1 ارديبهشت 1397

استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان سند زنده انقلاب برای ملت ما هستند تا کسانی که در روزمرگی‌های زندگی از مسیر انقلاب فاصله می‌گیرند متذکر شوند و حجت بر آنها تمام شود.

دکتر مجید خدابخش در دیدار با جمعی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، اظهار کرد: دفاع مقدس و حضور پرشور و گسترده جوانان در جبهه‌ها در شرایطی که کشور درگیر مشکلات سخت اوایل انقلاب بود، اتفاقی در حد معجزه بود که باید به درستی به نسل‌های حاضر و آینده انتقال یابد.

وی با قدردانی از صبر، استقامت و فداکاری همسران جانبازان، گفت: جانبازان قهرمانان صفحات طلایی تاریخ کشورمان هستند و حضور بیش از 24 هزار جانباز در استان افتخار بزرگی برای همه ماست.

خدابخش افزود: وجود جانبازان عزیز از طرفی مایه افتخار و از طرفی مسئولیت فوق‌العاده سنگینی برعهده همه ما مسئولان است و هیچ عذر و بهانه‌ای برای کم‌کاری و کم‌توجهی در قبال این قشر پذیرفته نیست.

وی با بیان اینکه باید به فرهنگ ایثار و شهادت باور قلبی داشته باشیم، افزود: از همه شما جانبازان عزیز می‌خواهم که دعا کنید تا با اخلاص در راه خدمت به ایثارگران و مردم قدم برداریم.