شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eazgov
 
 آخرین اخبار

در نشست مدیریت بحران استان انجام شد؛
اعلام آماده‌باش استاندار به مدیران استان/ هماهنگی برای مواجهه با حوادث احتمالی

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت 2 فروردین، روز جهانی آب

استاندار آذربایجان شرقی در پیام نوروزی سال 1398:
همه باید برای بهبود وضعیت و نشاط و امیدواری در جامعه تلاش کنند

در آستانه سال نو؛
استاندار آذربایجان شرقی از نوار مرزی استان بازدید کرد

استاندار آذربایجان شرقی:
لزوم آرام‌سازی بافت مرکزی شهر تبریز/ ایجاد مسیرهای پیاده‌رو در راستای انسان‌محوری است

در آخرین ساعات کاری سال؛
استاندار آذربایجان شرقی از سازمان برنامه و بودجه، خزانه معین استان و بانک ملی بازدید کرد

معاون اقتصادی استاندار:
بخش عمده مطالبات کارگران بلبرینگ سازی پرداخت شد/ دست به دست هم دهیم تا تولید در بلبرینگ سازی راه بیف ...

در نشست ستاد تسهیل به ریاست معاون اقتصادی استاندار؛
مسائل و مشکلات 10 واحد تولیدی بررسی شد

استاندار آذربایجان شرقی:
اراده قوی و هماهنگی مردم و مسئولان، مهم‌ترین عامل احیای دریاچه ارومیه است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:
کارخانه‌های بحرانی آذربایجان شرقی به 10 واحد کاهش یافت

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 1154
ديروز : 1859
ماه : 44371
سال جاری : 198741
تعدا مطالب : 12342
كل : 198741
 
تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397     |     کد : 30043

فرماندار میانه:

ارتقای پلی کلینیک تامین اجتماعی میانه و تکمیل مجموعه ورزشی کارگران ازمهمترین مطالبات مردمی است

فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به وضعیت پلی کلینیک میانه، تخصیص فضا در جهت ارتقای پلی کلینیک میانه و شبانه روزی شدن آن به جهت مراجعات بالای مردمی ومیزان بالای بیمه شدگان ، تامین نیرو در بخش رادبولوژی و نیز تکمیل مجموعه ورزشی کارگران بویژه استخر آن که نیازمند 2 میلیاردو یکصد میلیون ریال اعتباراست گفت: این دو پروژه از مهمترین مطالبات مردمی و نیاز شهرستان به شمار می رود.

محمدرضا مشایخی در نشستی با حضور معاون پارلمانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان میانه  پهناورترین شهرستان استان با پراکندگی بالای جمعیت بوده و 4 بخش و 17 دهستان داردافزود: وضعیت اقتصادی و استعداد شهرستان ایجاب می کند تا پلی کیلینیک میانه ارتقاء یابد.
وی همچنین با اشاره به افتتاح  مجموعه ورزشی کارگران میانه در سفر وزیر وقت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان افزود: استخر این مجموعه به افتتاح رسید اما به عللی مورد استفاده جامعه هدف قرار نگرفته و نیازمند حمایتهای فرادستی است تا مشکل مرتفع شده و مورد استفاده قرار گیرد.
مشایخی با بیان اینکه پیمانکاری در شهرستان میانه که خود قهرمان ورزش جهانی است در صدد به دست گرفتن امور مجموعه ورزشی کارگران و تکمیل نواقصات آن است که امیدواریم با اتمام مراحل اداری آن این پروژه به دست این پیمانکار به بهره برداری کامل برسد.
فرماندار میانه در ادامه در خصوص مناسب سازی ادارات و مصوبه تخصیص اعتباراتی در این راستا از استان خواست تا سهم شهرستان از این اعتبارات را در اولویت قرار دهد.
وی مناسب سازی ساختمان بهزیستی  میانه با توجه به اینکه قشر مراجعه کننده به این اداره از لحاظ جسمانی معلولیت دارند، همچنین  مناسب سازی ساختمان و تامین امکانات رفاهی و مالی برای کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از اولویتهای مهم شهرستان خواند.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه خواستار محقق شدن مطالبات مهم مردم و نیازهای ضروری شهرستان شده گفت: شبانه روزی شدن کلینیک تامین اجتماعی میانه، راه اندازی کلینیک تامین اجتماعی ترکمانچای و تکمیل استخر کارگران در جهت ارائه خدمات رفاهی به قشر کارگران که از زحمتکشان جامعه محسوب می شوند از مهمترین مطالبات است.
مشایخی معاون پارلمانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با بیان اینکه وعده های بسیاری در راستای احداث بیمارستان و درمانگاه طی سنوات گذشته داده شده اما با توجه به وضعیت کنونی تامین اجتماعی تحقق تمامی وعده ها امکانپذیر نیست گفت: علی رغم این وضعیت 5 مصوبه در بودجه سال جاری گنجانده شده و عملی خواهد شد که احداث بیمارستان در تبریز یکی از این مصوبات است.
وی با اشاره به اینکه تمامی مشکلات اجتماعی راه حلی اجتماعی دارد افزود: در شرایطی که در برابر تحریم ها و مشکلات واقع شده ایم باید از ظرفیت سرمایه داران و خیران در حوزه درمان بهره ببریم.
مشایخی با اذعان بر اینکه مسائل مطرح شده از سوی مسئولین شهرستان مطالباتی به حق است بر پیگیری این موارد در نزدیکترین زمان قول مساعد داد.
نیکنامی مدیر درمان تامین اجتماعی استان  و حسینی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز به ارائه مطالبی در حوزه های کاری خود پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 
 


آلبوم تصاویرارتقای پلی کلینیک تامین اجتماعی میانه و تکمیل مجموعه ورزشی کارگران ازمهمترین مطالبات مردمی است

نوشته شده در   سه شنبه 21 اسفند 1397  توسط   کاربر روابط عمومی میانه   
واحد ارجاع دهنده فرمانداری میانه
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir