شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:
اهتمام جدی دستگاه‌های اجرایی در اجرای برنامه بازآفرینی شهری ضروری است

استاندار آذربایجان شرقی:
مبارزه با اعتیاد، اولویت نخست کارهای فرهنگی است/ لزوم توسعه آموزش‌های عمومی و مشارکت‌های مردمی

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:
حریم قانونی راه‌ها در محدوده 30 کیلومتری و ورودی شهرها آزادسازی شود

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد:
لزوم بهره‌گیری از توان کارشناسی و تعامل بین بخشی با هدف توسعه صادرات

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:
آمار وقایع حیاتی استان به صورت تخصصی و کاربردی بررسی شود

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:
احداث نیروگاه‌های خورشیدی، گزینه مناسبی برای درآمدزایی دهیاری‌هاست

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی:
پیشگیری تنها راه مقابله با شیوع مواد مخدر است/ نتایج آموزش‌ها باید ملموس باشد

استاندار آذربایجان شرقی:
ازخودگذشتگی از برکات انقلاب اسلامی است/ مردم آذربایجان پیشگام کارهای خیر هستند

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:
اطلاعات مناقصه‌های دستگاه‌های اجرایی استان شفاف‌سازی شود

در آستانه جشن گلریزان؛
استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان برای مشارکت در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد دعوت کرد

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 8001
ديروز : 3073
ماه : 68483
سال جاری : 314568
تعدا مطالب : 12626
كل : 314568
 
تاریخ : يکشنبه 13 آبان 1397     |     کد : 29155

فرماندار جلفا:

اعمال تحریم های جدید بر علیه ملت ایران، نمونه بارز تروریسم اقتصادی است

فرماندار جلفا در اجتماع بزرگ راهپیمایان 13 آبان هادیشهر اظهار داشت: وضع تحریم های جدید از سوی آمریکا بر علیه ملت بزرگ ایران نه تنها خوی استبدادی آن کشور را به جهانیان ثابت می کند، بلکه نوعی تروریسم و جنگ اقتصادی ضد بشری است.

راهپیمایی روز 13 آبان روز یکشنبه با حضور پرشور اقشار مختلف مردم به ویژه دانشجویان و دانش آموزان در شهرستان جلفا برگزار شد.
مردم مومن شهرستان مرزی جلفا به خصوص دانش آموزان در این راهپیمایی با طی مسیرهای مشخص شده، با فریاد مرگ بر آمریکا این روز را گرامی داشتند.
این راهپیمایی در هادیشهر از میادین شمال و جنوب شهر آغاز و راهپیمایان پس از طی مسیر خیابان امام خمینی(ره) در میدان وحدت تجمع کردند.
شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر ضد ولایت فقیه و هیهات من الذله، بر تداوم مبارزه با استکبار جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار تاکید کردند.
سخنران آیین یوم الله 13 آبان در هادیشهر، امام جمعه این شهر بود که درسخنانی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان نشان‌دهنده نگاه ضد استکباری ملت ایران در طول سال‌های متمادی است، گفت: با ادامۀ رفتار و ادبیات اهانت آمیز و زورگویانه دولتمردان امریکا در مواجه با سایر کشورهای مسلمان و آزادیخواه، مردم ایران همچنان آمریکا را شیطان بزرگ و دشمن شماره یک جامعه بشری و صلح و امنیت جهانی می‌دانند.
حجت الاسلام انتظاری اظهار کرد: ملت عزتمند ایران سال هاست که در مقابل ابرقدرت ها ایستاده است و این ایستادگی همچنان ادامه دارد.
فرماندار جلفا هم در اجتماع بزرگ راهپیمایان هادیشهری اظهار کرد: امروز ملت ایران اسلامی با حضور خود در راهپیمایی باشکوه 13 آبان یکبار دیگر حمایت قاطع خود را از نظام و انقلاب اسلامی به جهانیان نشان دادند.
صادق احمدی با تقدیر از حضور پرشور آحاد مردم در این راهپیمایی، ادامه داد: ملت ایران یک ملت آزاده و بیدار است و به دشمنان اجازه نخواهد داد در کشورشان دخالت کنند و هرگونه اقدامات ضد بشری را بر علیه خود با وضع تحریم ها و فشارهای اقتصادی به شدت محکوم می کنند.
وی با اشاره به وضع تحریم های جدید توسط آمریکا بر علیه ملت ایران، تصریح کرد: اعمال تحریم ها و احیای آنها نه تنها خوی ضد بشری آمریکا را به جهانیان ثابت می کند، بلکه نوعی تروریسم اقتصادی و جنگ اقتصادی بر علیه ملت بزرگ ایران است.
فرماندار جلفا ابراز امیدواری کرد در سایه وحدت و یکدلی و مقاومت ملت سرافراز ایران، به طور یقین دوران فشار و تهدید و تحریم سپری خواهد شد و ملت ایران همانند چهل سال گذشته باز هم پیروز این نبرد خواهند بود.
در این راهپیمایی قطعنامه سراسری در 8 بند با رویکرد انزجار طلبی و استکبار ستیزی ملت قهرمان و بیدار ایران از رفتارهای فریبکارانه دشمنان مستکبر قرائت شد و حاضران نیز با تکبیرهای خود، بندهای این قطعنامه را تایید کردند.
در این قطعنامه عنوان شده که استکبار ستیزی یکی از مهمترین شاخصه‌های انقلاب اسلامی و نزاع بین اسلام و کفر است که هرگز محدود به زمان خاصی نبوده و نیست لذا کماکان با عمل به وظیفه دینی و انقلابی خود، این مبارزه مقدس را تا نابودی کامل نظام سلطه و خوی استکباری دولت سلطه جو و استعمارگر امریکا به عنوان کاملترین مصداق استکبار ادامه خواهیم داد.
در ادامه این قطعنامه عنوان شد خروج عهدشکنانه آمریکا از برجام و تشدید سیاستهای خصمانه سردمداران جنایت پیشه ام الفساد قرن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تحمیل جنگ خاص از نوع روانی - رسانه ای، اقتصادی و عملی علیه ملت، بار دیگر دشمن شماره یک و غیرقابل اعتماد بودن طاغوت اعظم، آمریکای پلید را اثبات نمود که در همین رابطه با تبعیت از مواضع حکیمانه مقتدای عظیم الشان عزیزتر از جانمان، مخالفت قاطع خود با تکرار هر نوع مذاکره و در هر موضوع با رژیم عهدشکن و شیطان صفت آمریکا را اعلام می‌داریم.
 در بخش های دیگری از این قطعنامه عنوان شد : با همان روحیه، صلابت و ایستادگی چهل ساله در برابر چهل سال توطئه و دسیسه طاغوت اعظم، آمریکای جهانخوار بر علیه نظام اسلامی و به شکست انجامیدن دشمن شماره یک بشریت، بار دیگر با استعانت از خداوند قادر متعال، لحظه شناسی و تمرکز بر ترفند رذیلانه اخیر مصداق اَتم استکبار آمریکا و جنگ تحمیلی از نوع خاص روانی - رسانه ای، اقتصادی و عملی از جمله تحریم‌های ظالمانه اخیر را با شکست مفتضحانه‌ای دیگر مواجه و ان شاءالله تعالی سرافرازانه از این پیچ تاریخی عبور خواهیم کرد.
یوم الله 13 آبان به عنوان برگ زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی یادآور تبعید امام راحل در سال 43، گرامیداشت یاد و خاطر دانش آموزانی که در سال 57 به دست نیروهای ساواک به شهادت رسیدند و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان در سال 58 است
  گفتنی است راهپیمایی 13 آبان علاوه بر هادیشهر در شهر مرزی جلفا، سیه رود و روستای ایری سفلی نیز با حضور گسترده مرزنشینان برگزار شد.


آلبوم تصاویراعمال تحریم های جدید بر علیه ملت ایران، نمونه بارز تروریسم اقتصادی است

نوشته شده در   يکشنبه 13 آبان 1397  توسط   کاربر روابط عمومی جلفا   
واحد ارجاع دهنده فرمانداری جلفا
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir