شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار؛
مسائل و مشکلات اداری فرمانداری هریس بررسی شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تاکید کرد:
آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای استقبال از سال‌ تحصیلی جدید

استاندار آذربایجان شرقی:
سامان‌دهی مقبره‌الشعرا، مطالبه جدی مردم و مدیریت ارشد استان است

وعده‌هایی که محقق شدند؛
از احیای پروژه نفلین‌سینیت سراب تا کارخانه ذوب مس و بازگشت حساب‌های مس سونگون به استان

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی:
کتاب "راهنمای مدیریت استانداری" تدوین و منتشر شد

اطلاعیه؛
شرایط حضور سازمان‌های مردم‌نهاد در انتخابات شورای توسعه و حمایت استان

در راستای نظارت بر حُسن جریان انتخابات؛
هیأت بازرسی انتخابات استان آذربایجان شرقی تشکیل شد

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی:
آمادگی برای شرایط بحرانی و اضطراری از اولویت های پدافند غیر عامل است

وزیر صنعت، معدن و تجارت:
اقتصاد مقاومتی، شاه کلید حل مشکلات کشور در دوران تحریم است

استاندار آذربایجان شرقی خبر داد:
انتقال تجهیزات کارخانه ذوب مس و حساب‌های مس سونگون به استان

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 123
ديروز : 1361
ماه : 40309
سال جاری : 567562
تعدا مطالب : 13303
كل : 567563
 
تاریخ : يکشنبه 9 خرداد 1395     |     کد : 23032

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری آذربایجان‌ شرقی:

روابط عمومی‌ها در پیشبرد اقتصاد مقاومتی نقش‌آفرینی کنند

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری آذربایجان‌ شرقی بر نقش و مسوولیت روابط عمومی های استان در بستری سازی و کمک به فرایند های تحقق اقتصاد مقاومتی از طریق اطلاع رسانی و آگاه سازی تاکید کرد.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری آذربایجان‌ شرقی بر نقش و مسوولیت روابط عمومی های استان در بستری سازی و کمک به فرایند های تحقق اقتصاد مقاومتی از طریق اطلاع رسانی و آگاه سازی تاکید کرد.

جواد آهنگری در نشست مشترک شورای اداری شهرستان شبستر و مسولان روابط عمومی ادارات این شهرستان، با اشاره به انتخاب آذربایجان شرقی به عنوان پایلوت اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی در کشور، خواستار ایفای نقش روابط عمومی های استان در پیشبرد رویکردهای این مهم شد.

وی گفت: انتخاب آذربایجان شرقی به عنوان پایلوت اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی در کشور که با تدبیر و همت مدیریت ارشد استان حاصل شده فرصت جدیدی برای توسعه استان است که همه به ویژه روابط عمومی ها باید در تحقق آن بیش از پیش مشارکت کنند.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌ های آذربایجان شرقی با اشاره به 10 اقدام اساسی برای نجات اقتصاد کشور در بیان رهبر معظم انقلاب، گفت: روابط عمومی‌ها با اطلاع رسانی به هنگام و درست می توانند زمینه را برای مشارکت و همراهی مردم با برنامه های اقتصاد مقاومتی در استان فراهم کنند و شعار سال را در جامعه نهادینه کنند.

به گفته وی روابط عمومی‌ها به عنوان واحدهای بسترساز، نسبت به اجرای برنامه و رویکردهای همگرایانه‌، وظیفه انتقال پیام و مفهوم سیاست‌ های اقتصاد مقاومتی را در بدنه سازمان‌ ها، هماهنگ با وظایف و ماموریت‌ها بر عهده دارند.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری  آذربایجان‌ شرقی، تصویر سازی درست توام با امید آفرینی و تزریق شور و نشاط اجتماعی، اقناع مخاطبان با استفاده از روش‌های خلاقانه، شناسایی و تبیین مولفه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی و بیان نقش دولت و مردم را از دیگر مسوولیت های روابط عمومی در ارتباط با برنامه های اقتصاد مقاومتی بر شمرد.

آهنگری ادامه داد: اقتصاد مقاومتی دارای ارزش ها و ویژگی هایی است که لازم است روابط عمومی ها به صورت هنرمندانه و مستمر نسبت به تبیین آنها در جامعه و برای مردم اقدام کنند.

 وی قطع وابستگی به اقتصاد تک محصولی و جلوگیری از خام فروشی یا ارزان فروشی، اتکا به تولید داخلی، استفاده بهینه از منابع، ایجاد فرصت های جدید شغلی و افزایش صادرات را از جمله ویژگی های اقتصاد مقاومتی بیان کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی به دنبال توانمند کردن مردم فرایندی چندگانه است که تحقق برنامه های آن همت و تلاش همگانی را می طلبد که در تحقق این مهم  وظیفه و رسالت روابط عمومی برجسته است.

دراین  نشست که با حضور فرماندار و امام جمعه شبستر برگزار شد  تعدادی از مدیران و مسوولان روابط عمومی ادارات شبستر،  دیدگاه و نکته نظرات خود را در باره اهمیت اطلاع رسانی و بسترسازی برای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی در استان بیان کردند.


نوشته شده در   يکشنبه 9 خرداد 1395  توسط   مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir