شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار؛
مسائل و مشکلات اداری فرمانداری هریس بررسی شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تاکید کرد:
آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای استقبال از سال‌ تحصیلی جدید

استاندار آذربایجان شرقی:
سامان‌دهی مقبره‌الشعرا، مطالبه جدی مردم و مدیریت ارشد استان است

وعده‌هایی که محقق شدند؛
از احیای پروژه نفلین‌سینیت سراب تا کارخانه ذوب مس و بازگشت حساب‌های مس سونگون به استان

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی:
کتاب "راهنمای مدیریت استانداری" تدوین و منتشر شد

اطلاعیه؛
شرایط حضور سازمان‌های مردم‌نهاد در انتخابات شورای توسعه و حمایت استان

در راستای نظارت بر حُسن جریان انتخابات؛
هیأت بازرسی انتخابات استان آذربایجان شرقی تشکیل شد

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی:
آمادگی برای شرایط بحرانی و اضطراری از اولویت های پدافند غیر عامل است

وزیر صنعت، معدن و تجارت:
اقتصاد مقاومتی، شاه کلید حل مشکلات کشور در دوران تحریم است

استاندار آذربایجان شرقی خبر داد:
انتقال تجهیزات کارخانه ذوب مس و حساب‌های مس سونگون به استان

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 115
ديروز : 1361
ماه : 40302
سال جاری : 567555
تعدا مطالب : 13303
كل : 567555
 
تاریخ : دوشنبه 27 ارديبهشت 1395     |     کد : 22927

گزارش/ 27 اردیبهشت، روزی برای روابط عمومی‌ها؛

از پیشکسوتان عرصه ارتباطات و اطلاع‌رسانی استان تجلیل شد

27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی بهانه ای شد تا تعدادی از مدیران و مسئولان شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان شرقی از سه پیشکسوت و فعال روابط عمومی ادارات و سازمان های دولتی استان تجلیل کنند.

27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی بهانه ای شد تا تعدادی از مدیران و مسئولان شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان شرقی از سه پیشکسوت و فعال روابط عمومی ادارات و سازمان های دولتی استان تجلیل کنند.

بانی این تجلیل حضوری روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی بود که از میان فعالان روابط عمومی سازمان ها، نهادها و ادارات مختلف استان سه نهاد را برای تجلیل از تلاش ها، فعالیت ها و برنامه های مختلف سالانه این مجموعه های خدمت رسان را تعیین کرده بود تا با اهدای شاخه ای گل از زحمات آنها در این عرصه مهم و تاثیرگذار قدردانی شود.

نخستین شخصی که به سراغش رفتیم ' مجید انتظارملکی ' بود کف افزون بر 20 سال سابقه خدمت و 14 سال فعالیت به عنوان مسوول روابط عمومی بانک کشاورزی اذربایجان شرقی را در کارنامه کاری خود دارد.

وی با اشاره به نحوه استخدام و فعالیت خود در روابط عمومی بانک کشاورزی ، گفت: شاید جالب باشد که قبل از استخدام و فعالیت در این سمت همیشه با خود فکر می کردم که چگونه می توانم در بخش روابط عمومی یک بانک دولتی فعالیت کنم، که در همین اثنا آگهی استخدام در بانک کشاورزی آذربایجان شرقی را مشاهده کرده و بلافاصله در آزمون آن شرکت کردم.

انتظارملکی ادامه داد: از اینکه در طول این سال ها در روابط عمومی مشغول هستم به خود می بالم، اما باید توجه داشت که این مجموعه در سیستم بانکی کشور چندان مورد توجه نیست، زیراکه هم اکنون با کمبود نیروی انسانی در این بخش مواجهیم.

وی اضافه می کند: با این حال بخشی از کاستی های خود را با بهره گیری از توان خبرگزاری ها و پایگاه های خبری جبران می کنیم.

مسوول پیشین روابط عمومی شرکت مخابرات آذربایجان شرقی دومین پیشکسوت عرصه روابط عمومی استان بود که توسط اعضای شورای سیاست گذاری روابط عمومی های آذربایجان شرقی مورد تجلیل قرار گرفت.

' محمود باحجب ' که چند روزی است به افتخار بازنشستگی نائل آمده است در منزل خود با روئی گشاده و حجب و حیایی مخصوص به خود پذیرای ماشد .

وی با اشاره به اینکه پس از 30 سال خدمت در مجموعه های دولتی به تازگی بازنشسته شده است، گفت: همسرم نیز در روابط عمومی یکی از ادارات استان مشغول است و فرزندان نیز دنبال تحصیل هستند و از این رو در ساعات روز به تنهائی در خانه سر می کنم( با خنده).

باحجب ادامه داد: از مجموع 30 سال خدمت خود افزون بر 20 سال در بخش روابط عمومی و بقیه را در حراست دانشگاه تبریز سپری کرده ام.

وی، از تعامل و نزدیکی خود با خبرنگاران و رسانه های گروهی به نیکی یاد می کند و می افزاید: تا جائیکه ممکن بود سعی در ایجاد تفاهم و تعامل سازنده و منسجم با رسانه ها را داشتم تا فعالیت ها و برنامه های شرکت مخابرات به نحو شایسته ای انعکاس یابد.

سومین فعال روابط عمومی آذربایجان شرقی که به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی مورد تجلیل قرار گرفت، مرد موسپید کرده این عرصه با حدود 37 سال سابقه است.

' علی اصغر سیاری ' به عنوان مسئول روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با خوشروئی تمام و خنده های مداوم که نشات گرفته از صفای وجودش است در محل کار خود پذیرای اعضای شورای سیاست گذاری روابط عمومی های استان است.

اعضای حاضر در این مراسم تجلیل از در طنز وارد شده و می گویند: ما زمانی که در مدارس راهنمائی تحصیل می کردیم، آقای سیاری در روابط عمومی حضور داشتند (باخنده) و این برای همه ما افتخاری است که امروز به پاس تلاش های ایشان به حضورشان آمده ایم.

سیاری می گوید: از بدو وقوع انقلاب اسلامی در سال 1357 وارد کار دولتی شدم و ابتدا حدود چهار سال در جهاد سازندگی شهرستان اهر مشغول بودم و پس از آن به اداره کل مسکن و شهرسازی وقت آذربایجان شرقی آمده و از آن زمان تاکنون در همین اداره مشغول هستم.

وی ادامه داد: چیزی به 37 سالگی حضورم در اداره کل نمانده است و از مجموع این همه سال، 24 سال است به عنوان مسئول روابط عمومی راه و شهرسازی مشغول هستم.

سادگی، بی آلایشی و تلاش برای موفقیت وعلاقمندی به روابط عمومی ویژگی پیشکسوتان این عرصه است که از سخنان آنها می توان به آن پی برد.

در عین حال، شکایت از بی توجهی ها، مظلوم واقع شدن ها و به حاشیه رانده شدن حوزه روابط عمومی در سازمان ها، ادارات و نهادهای مختلف از جمله گلایه های موسپید کرده های این مجموعه است.

مدیر روابط عمومی استانداری و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان شرقی هم با اشاره به اینکه تجلیل از تلاش ها و فعالیت های مسئولان باسابقه روابط عمومی های استان یکی از وظایف و رسالت های شورای هماهنگی روابط عمومی های استان است، گفت: بر خود وظیفه می دانیم از تلاشگران و پیشکسوتان این عرصه قدردانی کنیم.

جواد آهنگری اظهارکرد: سعی داریم این تجلیل ها منحصر به روزهای خاص از جمله 27 اردیبشهت نشود و بر همین اساس برنامه های جامع برای تجلیل های دوره ای در نظر داریم.


نوشته شده در   دوشنبه 27 ارديبهشت 1395  توسط   مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir