شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

استاندار آذربایجان شرقی بر نگرش جامعه به فضاهای شهری و ادغام کاربردی سنت و مدرنیته در شهرسازی تأکید ...

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی:
شهرداری‌ها تهیه طرح ایمنی ساختمان‌ها را جدی بگیرند

برگزاری دوره آموزشی سناریو نویسی رزمایش پدافند غیرعامل در تبریز

امضای تفاهم نامه همکاری آموزشی مابین اداره کل پدافند غیرعامل استانداری و اداره کل آموزش فنی و حرفه ا ...

دوره آموزشی «ارزیابی و سناریو پردازی تهدیدات و آسیب پذیری ها» برگزار شد

معاون استاندار آذربایجان شرقی:
سرمایه انسانی مهم‌ترین عامل توسعه مدیریت و منابع است

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تشریح کرد:
جزئیات حضور استان آذربایجان شرقی در نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر کشور

برگزاری دوره آموزشی پدافند شیمیایی در سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی:
مدیریت مسائل اجتماعی با نگاه کالبدی و فنی امکان‌پذیر نیست

استاندار آذربایجان شرقی:
برای تبدیل علم به ثروت، دانشگاه‌ها باید کارآفرین شوند

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 875
ديروز : 801
ماه : 52710
سال جاری : 531559
تعدا مطالب : 13163
كل : 531559
 
تاریخ : شنبه 24 بهمن 1394     |     کد : 22235

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:

تبریز برای ورود 1.5 میلیون گردشگر خارجی آماده شود

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام در سال 2018، گفت: باید تبریز را برای میزبانی از یک میلیون و 500 هزار گردشگر خارجی درآن مقطع آماده کنیم.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام در سال 2018، گفت: باید تبریز را برای میزبانی از یک میلیون و 500 هزار گردشگر خارجی درآن مقطع آماده کنیم.

محمدصادق پورمهدی روز شنبه در مراسم بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری منطقه پنج تبریز، با تاکید بر اینکه باید عزم و اراده جدی برای آماده سازی شهر برای ورود این تعداد گردشگر خارجی به وجود آید، افزود: خوشبختانه ترمینال جدید و مدرن تبریز آماده بهره برداری است اما علاوه بر فرودگاه، راه آهن، هتل ها و رستوران های تبریز نیز باید استانداردهای خود را برای ارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی و میزبانی مناسب از گردشگران بالا ببرند.

وی با بیان اینکه سیاست های مدیریت ارشد استان در زمینه مسائل شهری بعد از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید همکاری و هم پیمانی تمامی دستگاه ها با شوراهای شهر و شهرداران برای عمران و آبادانی شهرهاست، گفت: ما عهد بسته ایم برای ایجاد آسایش و آرامش شهروندان از هیچ گونه کوششی دریغ نکنیم و هیچ کم کاری صورت نگیرد.

پورمهدی اضافه کرد: در تبریز از سالیان گذشته ده ها پروژه نیمه کاره مانده و به حال خود رها شده بود که دراین دو سال به سرانجام رسیده است.

وی اظهار داشت: پروژه سه سطح حمید در مقابل هتل مرمر، بهسازی و نوسازی اتوبان پاسداران، پل میدان راه آهن و ده ها پروژه ترافیکی توانسته است گره های ترافیکی مناطق مختلف را باز کند.

پورمهدی با تاکید بر اینکه باید فضا و زیرساخت ها را برای توسعه فضای سبز آماده نماییم، گفت: در طول دو سه سال گذشته هیچ گونه تغییر کاربری در فضای سبز صورت نگرفته است و چندین هکتار نیز به فضای سبز موجود تبریز اضافه شده که به عنوان نمونه می توان به گسترش فضای سبز در عینالی، پارک بزرگ، عباس میرزا و چند پروژه مهم دیگر اشاره کرد.

وی، حاشیه نشینی در تبریز را یکی چالش های مهم این کلانشهر دانست و گفت: در طول دو سال گذشته و در راستای بهبود وضعیت مناطق حاشیه نشین کارهای خوبی در زمینه مسیر گشایی دراین مناطق آغاز شده است که با به سرانجام رسیدن آنها کاهش معضلات حاشیه نشینی در شهر را شاهد خواهیم بود.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی افزود: اینکه ترمینال مرکزی تبریز بعد از ده ها سال نیمه کاره ماندن با اراده شهرداری تبریز در طول دو سال به بهره برداری رسیده است نشانگر وجود عزم و اراده قوی و خلل ناپذیر در شهرداری برای خدمات رسانی و توسعه تبریز است.

پروژه دو کمال به طول 10 کیلومتر و عرض 60 متر با هزینه 900 میلیارد ریال در فاز اول آن به طول سه کیلومتر در مسیر رفت و برگشت از سمت میدان شهید فهمیده امروز افتتاح شد.


نوشته شده در   شنبه 24 بهمن 1394  توسط   مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir