شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار؛
مسائل و مشکلات اداری فرمانداری هریس بررسی شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تاکید کرد:
آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای استقبال از سال‌ تحصیلی جدید

استاندار آذربایجان شرقی:
سامان‌دهی مقبره‌الشعرا، مطالبه جدی مردم و مدیریت ارشد استان است

وعده‌هایی که محقق شدند؛
از احیای پروژه نفلین‌سینیت سراب تا کارخانه ذوب مس و بازگشت حساب‌های مس سونگون به استان

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی:
کتاب "راهنمای مدیریت استانداری" تدوین و منتشر شد

اطلاعیه؛
شرایط حضور سازمان‌های مردم‌نهاد در انتخابات شورای توسعه و حمایت استان

در راستای نظارت بر حُسن جریان انتخابات؛
هیأت بازرسی انتخابات استان آذربایجان شرقی تشکیل شد

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی:
آمادگی برای شرایط بحرانی و اضطراری از اولویت های پدافند غیر عامل است

وزیر صنعت، معدن و تجارت:
اقتصاد مقاومتی، شاه کلید حل مشکلات کشور در دوران تحریم است

استاندار آذربایجان شرقی خبر داد:
انتقال تجهیزات کارخانه ذوب مس و حساب‌های مس سونگون به استان

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 121
ديروز : 1361
ماه : 40308
سال جاری : 567561
تعدا مطالب : 13303
كل : 567561
 
تاریخ : سه شنبه 16 تير 1394     |     کد : 19954

معاون سیاسی و امنیتی استاندارآذربایجان شرقی:

روابط عمومی‌ها زمینه‌ساز افزایش اعتماد و اطمینان مردم به دولت باشند

سعید شبستری خیابانی روز دوشنبه درهمایش مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان، ایجاد همدلی در میان دستگاههای اجرایی، شفاف سازی مشکلات و معضلات دستگاهها، پرهیز از آمارسازی های مصنوعی، استفاده از نیروهای زبده و کارآمد را از جمله عوامل تاثیرگذاری مثبت واحدهای روابط عمومی در سازمان ها و در میان آحاد مردم عنوان کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندارآذربایجان شرقی روشنگری و تنویرافکار عمومی را از رسالت های ویژه روابط عمومی ها خواند و گفت: روابط عمومی ها به منزله نقطه اتصال دستگاههای اجرایی با آحاد مردم هستند که می توانند با کارکردهای علمی و حساب شده خود زمینه ساز افزایش اعتماد و اطمینان مردم به دولت باشند.

سعید شبستری خیابانی روز دوشنبه درهمایش مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان، ایجاد همدلی در میان دستگاههای اجرایی، شفاف سازی مشکلات و معضلات دستگاهها، پرهیز از آمارسازی های مصنوعی، استفاده از نیروهای زبده و کارآمد را از جمله عوامل تاثیرگذاری مثبت واحدهای روابط عمومی در سازمان ها و در میان آحاد مردم عنوان کرد.

وی ، ایجاد همدلی درارکان مختلف جامعه را نیاز اصلی کشور در شرایط کنونی عنوان کرد و افزود: برای نیل به این هدف باید از افتراقات به شدت پرهیز شده و بر روی اشتراکات میان جریانها، گروهها و تشکل های مختلف فعال جامعه تاکید شود که دراین صورت رسیدن به رشد و توسعه پایدار میسر خواهد شد.

شبستری با بیان اینکه مردم از جناح بازی و سیاسی کاری ها خسته شده اند، ادامه داد: صرف نظر از مسایل سیاسی همه باید به این نکته واقف باشیم که کشور نیاز به کار و تلاش جهادی و بسیجی وار دارد.

وی با تاکید بر لزوم پرهیز روابط عمومی ها از ارایه آمارهای کذایی ادامه داد: بنا داریم در دولت تدبیر و امید مشکلات را به صورت شفاف به مردم گفته و با کمک خود آنان، مشکلات را یکی پس از دیگری رفع کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندارآذربایجان شرقی گفت: پاسخ به جریان هایی که در پی تخریب دولت تدبیر و امید هستند، از جمله وظایف مهم روابط عمومی سازمان و ادارات دولتی است.

شبستری با اشاره به اینکه درآستانه انتخابات اسفند ماه مجلس شورای اسلامی تحرکات برخی از نامزدها محتمل است، اظهارکرد: طبیعی است که در این ایام عده ای به دنبال تخریب دستاوردها و اقدامات دولت باشند که دراین زمینه باید روابط عمومی ها اجازه مانور به جریان های سیاسی ندهند.

وی، ورود سازمان ها و ادارات دولتی به بحث انتخابات را غیرقانونی خواند و افزود: با هرگونه فعالیت احتمالی بر له یا علیه افراد توسط سازمان های دولتی برخورد خواهد شد، زیرا که وظیفه اصلی ما درانتخابات آینده برگزاری سالم و درست انتخابات است.

شبستری خیابانی اضافه کرد: البته روابط عمومی سازمان ها و ادارات دولتی باید تبلیغات مناسبی را برای حضور گسترده و حداکثری مردم در پای صندوق های رای داشته باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از تضعیف تیم مذاکره کننده هسته ای کشور در وین به شدت انتقاد کرد و یادآور شد: مردان سیاسی کشور در یک ماراتن سخت و نفس گیر با قدرت های جهانی ماهها بحث و گفت وگو می کنند تا منافع ملی و مصالح کشور تامین شود و باید مورد حمایت قرار بگیرند نه اینکه با برخی صحبت ها آرامش را از جامعه بگیریم.

شبستری ادامه داد: البته شاید منافع عده ای خاص درایجاد تنش و بر هم زدن آرامش در کشور باشد زیراکه این افراد بقای خود را در ایجاد شبهه برای کشور که به مثابه سم است، می جویند.


نوشته شده در   سه شنبه 16 تير 1394  توسط   مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir