شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

استاندار آذربایجان شرقی بر نگرش جامعه به فضاهای شهری و ادغام کاربردی سنت و مدرنیته در شهرسازی تأکید ...

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی:
شهرداری‌ها تهیه طرح ایمنی ساختمان‌ها را جدی بگیرند

برگزاری دوره آموزشی سناریو نویسی رزمایش پدافند غیرعامل در تبریز

امضای تفاهم نامه همکاری آموزشی مابین اداره کل پدافند غیرعامل استانداری و اداره کل آموزش فنی و حرفه ا ...

دوره آموزشی «ارزیابی و سناریو پردازی تهدیدات و آسیب پذیری ها» برگزار شد

معاون استاندار آذربایجان شرقی:
سرمایه انسانی مهم‌ترین عامل توسعه مدیریت و منابع است

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تشریح کرد:
جزئیات حضور استان آذربایجان شرقی در نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر کشور

برگزاری دوره آموزشی پدافند شیمیایی در سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی:
مدیریت مسائل اجتماعی با نگاه کالبدی و فنی امکان‌پذیر نیست

استاندار آذربایجان شرقی:
برای تبدیل علم به ثروت، دانشگاه‌ها باید کارآفرین شوند

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 851
ديروز : 801
ماه : 52686
سال جاری : 531535
تعدا مطالب : 13163
كل : 531535
 
تاریخ : سه شنبه 16 تير 1394     |     کد : 19953

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان‌ شرقی:

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان‌ شرقی:ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها نیازمند عزم ملی است

جواد آهنگری در همایش مدیران روابط عمومی آذربایجان‌ شرقی اظهار داشت: اميدواريم با برنامه ريزي و حمایت دست اندرکاران امر در بخش اطلاع‌رسانی دولت و با همكاري اساتيد دانشگاهي و ديگر صاحب نظران، نظام روابط عمومی در ایران شکل بگیرد و شاهد شكل گيري نظام جامع روابط عمومي در کشور باشيم.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان‌ شرقی انگیزه و خلاقیت را از مهم ترین ارکان مسوولیت روابط عمومی عنوان کرد و گفت: ارتقای جایگاه روابط عمومی ها در کشور نیازمند یک عزم جدی و ملی است .

جواد آهنگری در همایش مدیران روابط عمومی آذربایجان‌ شرقی اظهار داشت: اميدواريم  با برنامه ريزي و حمایت دست اندرکاران امر در بخش اطلاع‌رسانی دولت و با همكاري اساتيد دانشگاهي و ديگر صاحب نظران، نظام روابط عمومی در ایران شکل بگیرد و شاهد شكل گيري نظام جامع روابط عمومي  در کشور باشيم.

وی افزود: با استفاده از ظرفیت هاي موثر روابط عمومی‌ دستگاههاي اجرايي و نهادهاي مختلف  بايد در تمام ابعاد و وجوه در بیان عملکرد دولت و بيان پتانسيل هاي استان اقدام کنیم.

سرپرست اداره كل روابط عمومي استانداري آذربايجان شرقي در بخشی از سخنان خود بر ضرورت افزایش تعامل مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت:  مدیران روابط عمومی با افزایش تعامل خود می توانند بیش از پیش در بیان ظرفیت های استان در تمامی حوزه ها نقش آفرین باشند.

وي با اشاره به دغدغه هاي استاندار آذربایجان شرقی در بهره گيري از نظرات علمي و كارشناسي در توسعه استان كه به صورت سه درخواست اساسي از جامعه دانشگاهي مطرح نموده است، گفت: پيگيري اين درخواست ها از جانب روابط عمومي ها، مهم  بوده و  روابط عمومي ها با همكاري سازمان هاي متبوع، بايد در اين خصوص اهتمام کنند.

آهنگری خاطرنشان کرد: برگزاری  دوره اي جلسات هیات رییسه روابط عمومی‌های استان به صورت ابتکاری در دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.

وی افزود: تهیه بانک اطلاعاتی روابط عمومی‌های استان مورد توجه قرار گرفته است و امیدواریم با هم افزایی و همگرایی برای برنامه‌های روابط عمومی‌ها موفق عمل کنیم.

آهنگری تاکید کرد: روابط عمومی‌ها می‌توانند با برنامه‌های علمی و عملی و مطرح کردن ایده‌ها و طرح‌های نو در ارتباط با عملکرد سازمان‌های مختلف، بستر مناسبی را برای تحقق دغدغه‌های مقام معظم رهبری  و رياست محترم جمهوري فراهم کنند.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان افزود: فرهنگ‌سازی و ایجاد آرامش و امید در جامعه، انعکاس اخبار دقیق، صحیح و به هنگام و تعامل با رسانه‌ها از دیگر اقداماتی است که روابط عمومی‌ها باید در این راستا انجام دهند.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان شرقی در ادامه به بیان عملکرد یکساله این شورا پرداخت و خاطرنشان كرد: حضور اكثريت مديران و روساي روابط عمومي ، آن هم در ماه رمضان و شب‌های قدر در همايش روابط عمومي ها نشان از عمق علاقه كارگزاران روابط عمومي به  مقوله ارتقای جايگاه اطلاع رساني و روابط عمومي است.

وی افزود: اميدواريم با همكاري و احساس مسووليت فراوان، با بسيج سازوكارهاي مختلف، هم افزايي مناسبي را در ميان روابط عمومي دستگاه هاي مختلف اداري فراهم آوريم.


نوشته شده در   سه شنبه 16 تير 1394  توسط   مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir