مهمان
شنبه 30 فروردين 1393 جستجو در سایت
 
آمار سایت
افراد آنلاین : 2629
 
تاریخ : پنجشنبه یازدهم آذر 1389     |     کد : 1969
جلفا / خدمات دولت کریمه در روستاها ستودنی است

فرماندار شهرستان جلفا گفت: خدمات ارزنده دولت نهم و دهم در روستاها ستودنی است و هر روز شاهد بالندگی روستاهای این شهرستان هستیم.

حسنعلی رنجبر در جمع دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش سیه رود (توابع جلفا) اظهار داشت: سیاست عدالت محورانه دولت کریمه در توجه به مسائل روستاها باعث آبادانی روستاها و در نتیجه مهاجرت معکوس روستائیان شده است.

وی در این خصوص به نقش دهیاران و شوراهای اسلامی روستا اشاره و تصریح کرد: دهیاران به عنوان حلقه ارتباطی بین مردم و حاکمیت در اجرای سیاست های کلان دولت در روستاها تاثیر بسزایی دارند.

وی از دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی خواست زمینه جذب سرمایه گذاران را برای ایجاد واحدهای تولیدی و اشتغالزایی فراهم نمایند و دراین راه از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

فرماندار جلفا در ادامه گریزی به طرح هدفمند سازی یارانه ها زد وگفت: شروع پر قدرت اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها شوک بزرگی در مخالفان نظام و دولت بوجود آورده و ضروری است همه دولت را یاری نمایند.

رنجبر افزود: به رغم اجرای طرح، خوشبختانه در راستای اتخاذ تدابیر لازم از سوی دولت، هیچ کالایی گران و کمیاب نشده و این درستی و صحت اجرای طرح را نشان می دهد.

وی از دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی خواست در این مورد روستائیان را کاملا توجیه نموده و از عواقب مثبت اجرای طرح مردم را آگاه سازند.

وی ادامه داد: دولت های قبلی نیز درصدد اجرای این طرح بودند لیکن شجاعت اجرای آن را نداشتند و این از افتخارات دولت نهم و دهم دکتر احمدی نژاد محسوب می شود.

وی خطاب به دهیاران اظهار داشت: در اجرای امورات محوله و جذب امکانات به روستاها شجاعت و تلاش مضاف از خود نشان دهند.

در این نشست که با حضور بخشدار سیه رود و جمعی از مسئولین محلی شهرستان در محل بخشداری سیه رود برگزار شد، پس از سخنان عبدالله مددی ( بخشدار سیه رود) به سوالات ارائه شده از سوی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی توسط مسئولین پاسخ داده شد.

بخش سیه رود شهرستان جلفا با 25 روستا و جمعیتی در حدود 9 هزار و دویست نفر در حاشیه رودخانه مرزی ارس و مرز نخجوان و ارمنستان واقع شده است.

 

برچسب :

نوشته شده در   پنجشنبه یازدهم آذر 1389  ساعت  11   توسط   فرمانداری جلفا
PDF چاپ ارسال برای دوستان        بازگشت             
:نام
:نام خانوادگی
  :آدرس الکترونیکی
 

لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید .
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید.