مهمان
جمعه 29 فروردين 1393 جستجو در سایت
 
آمار سایت
افراد آنلاین : 9450
 
تاریخ : جمعه نوزدهم خرداد 1391     |     کد : 8021
همایش پیاده روی در عجب شیر با حضور استاندار؛
ورزش، مناسب ترین راه برای ایجاد نشاط در جامعه است
همایش پیاده روی خانوادگی در عجب شیر روز جمعه با حضور استاندار آذربایجان شرقی و جمع کثیری از مردم این شهرستان برگزار شد.

استاندار آذربایجان شرقی در پایان این همایش، ایجاد نشاط را نیاز هر جامعه دانست و گفت: ورزش مناسب‌ ‌ترین راه برای ایجاد نشاط و امیدواری در جامعه و در بین مردم است.

احمد علیرضابیگی حضور مردم در این همایش را چشمگیر و قابل تقدیر خواند و افزود: حضور خانواده ها و اتحاد و همبستگی مردم عجب شیر در این همایش نشانگر این است كه مردم این شهرستان ورزشكار و ورزش‌دوست هستند.

وی گفت: ایجاد فرصت برای پرداختن مطلوب به ورزش به واسطه فراهم كردن زیرساخت‌ها از برنامه‌های مهم دولت است كه به صورت جدی پیگیری می‌شود.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به نام تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی یادآور شد: در حال حاضر توسعه هر بخش از جامعه در عرصه های كشاورزی، خدمات و بازرگانی، گردشگری و صنایع دستی نیازمند حمایت از تولید و افزایش کیفیت محصولات داخلی است.

وی همچنین بر توسعه بخش صنعت به جهت تاثیر مثبت بر همه بخش ها تاکید کرد و گفت: باید با استفاده از ابزار و فناوری جدید، خلق ایده نو و عجین كردن تجارب گذشته به علم و دانش روز، بخش صنعت را توسعه داد.

علیرضابیگی با اشاره به جاذبه ها و ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری عجبشیر افزود: سد قلعه چای نقطه امید برای پیشرفت و جذب سرمایه گذاری در این شهرستان بوده و این سد از هدر رفتن بیش از 10 میلیون متر مكعب آب صرف جویی می كند.

این همایش با حضور اكثر مردم از مقابل مسجد جامع تا ورزشگاه ولی عصر(عج) عجبشیر به طول پنج كیلومتر برگزار و به افراد شركت كننده به قید قرعه‌ جوایزی از جمله 10 دستگاه دوچرخه و بیش از ده ها هدایای دیگر اهدا شد.
برچسب :

نوشته شده در   جمعه نوزدهم خرداد 1391  ساعت  11   توسط   مدیر سایت
PDF چاپ ارسال برای دوستان        بازگشت             
:نام
:نام خانوادگی
  :آدرس الکترونیکی
 

لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید .
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید.