مهمان
دوشنبه 1 ارديبهشت 1393 جستجو در سایت
 
آمار سایت
افراد آنلاین : 565
 
تاریخ : دوشنبه یکم فروردين 1390     |     کد : 3316
با حضور استاندار؛ فرمانداري شهرستان جديدالتاسيس خداآفرین افتتاح شد

طی مراسمی با حضور استاندار آذربایجان شرقی، همزمان با افتتاح فرمانداري جديد خداآفرين، رضا زاهدنيا به عنوان اولين فرماندار اين شهرستان معرفي شد.

استاندار آذربايجان شرقي در مراسم افتتاح فرمانداري خداآفرين و معارفه فرماندار اين شهرستان، از فرماندار جديد خواست تا به عنوان اولين فرماندار اين شهرستان تلاش كند با استفاده از قابليت ها و ظرفيت هاي موجود در خداآفرين موضوع سرمايه گذاري را رونق دهد.

احمد عليرضا بيگي با اشاره به اينكه تمام كارهاي كشور بر اساس طرح ونقشه صورت مي گيرد، گفت: حضور معاون اول رييس جمهور در خدا آفرين و قول ايشان مبني بر تشكيل فرمانداري نشان از تفكر و مبناي سياست دولت بود.

وي امكان تاسيس فرمانداري در خداآفرين با وجود تعداد جمعيت محدود را پيام عدالت دولت برشمرد و افزود: توسعه شهرستان خداآفرين در اولويت كاري ما قرار دارد چرا كه بناي آن توليد و امكان بهره وري از ثروت هاست.

وي فرمانداري تازه تاسيس خداآفرين را به يك زندگي نو پا تشبيه كرد كه نيازمند صرف انرژي براي يشرفت است.

عليرضا بيگي همچنين از بهره مندي 40 روستاي اين شهرستان از نعمت گاز طبیعی در آينده نزديك خبر داد و افزود: سطح رضايت و افزايش خواسته هاي مردم از دولت نشانگر اقتدار دولت است.

عليرضابيگي در بخش ديگري از سخنان خود هدفمندي يارانه ها را توزيع ثروت بين فقرا و مديريت ثروت توسط خود مردم دانست و گفت: با اعتمادي كه مردم به دولت دارند آينده اين عرصه كاملا روشن است.

نماينده مردم كليبر و هوراند در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين مراسم گفت: خداآفرين با وجود 35هزار نفر جمعيت شهرستان شده است و بي شك اين اتفاقات به بركت حكومت اسلامی و دولت عدالت محور اتفاق افتاده است.

ارسلان فتحي پور تاكيد كرد: شهرستان خداآفرين و كليبر همگام با يكديگر توسعه مي يابند.

فرماندار شهرستان خداآفرين نيز با اشاره به سابقه شناختي كه نسبت به پتانسيل ها و توانمندي هاي زياد اين منطقه دارد گفت: انتظاري كه از مردم دارم اين است كه با همدلي و وحدت دست به دست هم دهيم تا شاهد شكوفايي و آباداني خداآفرين باشيم.

رضا زاهد نيا، خداآفرين را يك منطقه محروم دانست و اظهار داشت: هر چند در مقايسه با گذشته در سايه انقلاب اسلامي تغييراتي در اين منطقه انجام گرفته است ولي تغييرات اساسي در چند سال اخير صورت گرفته و با توجه به آمار وارقام بودجه اي كه در اين مدت به خداآفرين اختصاص يافته، برابر كل تاريخ خداآفرين است.

خداآفرين در شمال شهرستان كليبر و در 60 كيلومتري اين شهرستان واقع و در نقطه صفر مرزي با كشور جمهوري آذربايجان هم مرز است.

تعداد شهرستان هاي آذربايجان شرقي با اضافه شدن خداآفرين به 20 شهرستان رسيد.

 

آلبوم تصاویر

افتتاح فرمانداري خداآفرين
ورود استاندار به خداآفرين
افتتاح فرمانداري خداآفرين
افتتاح فرمانداري خداآفرين
افتتاح فرمانداري خداآفرين
زاهدنيا، فرماندار خداآفرين
افتتاح فرمانداري خداآفرين
برچسب :

نوشته شده در   دوشنبه یکم فروردين 1390  ساعت  21   توسط   مدیر سایت
PDF چاپ ارسال برای دوستان        بازگشت             
:نام
:نام خانوادگی
  :آدرس الکترونیکی
 

لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید .
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید.